Zrecenzowano: 22 grudnia 2017

W hotelu byłem na konferencji. Miejsce wyjęte z czasów PRL, tzw. "odmalowany trup" - od parkingu, przez recepcję, korytarze, salę konferencyjną i same pokoje. Posiłki (obiad + śniadanie) bardzo podstawowe i niesmaczne. Ceny nieadekwatne do jakości. Wrażenie wszechogarniającego zakurzenia. Głośno od drogi. Z koleżanką śmialiśmy się, iż to typowy motelik na godziny. Tylko dla bardzo zmęczonych podróżnych.

• Data pobytu: wrzesień 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Rafał P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Kierownik ds. gości, Hotel RelaksOdpowiedź udzielona 16 kwietnia 2018

Witamy Panie Rafale,
Niezmiernie nam jest miło ,że spośród hoteli jakich wiele trafiliście Państwo w nasze skromne progi a Pana pracodawca wybrał naszą ofertę uznając ją za korzystną .Uważamy,że w przypadku komentowania cen do jakości trzeba wiedzieć ile i za co się płaci i wtedy odnieść się do opinii jakość / cena. My z naszej strony zawsze staramy się sprawić aby nasi Goście byli zadowoleni z naszych usług.Dokładamy wszelkich starań i uważnie wczytujemy się w opinie klientów.Mamy jednak nadzieję,że Państwa szkolenie i praca dydaktyczna w sali konferencyjnej podczas pobytu w hotelu zaowocuje podniesieniem kwalifikacji Waszego personelu.Pozdrawiamy i zapraszamy w przyszłości .Zespół hotelu Relaks.

Zrecenzowano: 2 listopada 2017

Hotel przy trasie z Lublina do Warszawy .Wygodne materace i łózko,cicho i spokojnie.W łazience czysto pełen zestaw przyborów toaletowych jakże bardzo potrzebnych w podróży.Śniadanko pierwsza klasa duży wybór każdy powinien coś dla siebie znależć. Pyszne wyroby wędliniarskie (podobno swojskie) .Miła obsługa i w recepcji i w restauracji.Jestem zadowolona z pobytu.

• Data pobytu: listopad 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Marylla L
Zrecenzowano: 21 września 2017

Przyjemnie i schludnie.Ladne zielone otoczenie hotelu duzy wygodny parking i dobra lokalizacja.Wygodne lozko i cieply pokoik. Pomocny personel.Wifi dzialalo bez zarzutu.Bardzo smaczne sniadanie.Uprzejma obsluga.

Wskazówka dotycząca pokojów: Na pietrze od strony lasu.
  • Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mari l
Zrecenzowano: 6 maja 2017

Hotel Relaks to chyba jedyne rozsądne miejsce na przyzwoity nocleg w okolicy biorąc pod uwagę standard/wartość/cena. Hotel jest już dosyć długo otwarty ale jest czysto i pokoje są zadbane.Pokoje jak i łazienki w dobrym standardzie - nie ma tu jakiś specjalnych plusów czy minusów - adekwatnie do trzygwiazdkowej oferty.Wyposażenie raczej podstawowe,telewizor,łóżko,szafa.Bardzo dobre śniadania oraz pyszna kawa z ekspresu.Długo czynna restauracja.

• Data pobytu: maj 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Teresa S
Zrecenzowano: 18 marca 2017

Dobra lokalizacja oraz stosunek jakości do ceny .Bardzo dobre śniadanko od wczesnych godzin rannych co nie wszędzie jest standardem.Wnętrze w miarę zadbane lecz korytarz wymaga odświeżenia(poobijane framugi) ogólnie czysto.W łazience w rogu pęknięta i cieknąca kabina.Pomocny i fachowy personel.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój na parterze od strony lasu.
  • Data pobytu: marzec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Bibi B