Zrecenzowano: 28 czerwca 2016

Przyjemny hotel w dobrej lokalizacji.Nocowaliśmy w pokoju rodzinnym z dwójką dzieci.Pokój przestronny,czysty.Łazienka niezbyt duża ale wszystko było co potrzeba i kosmetyki jednorazowe również.Jedzenie w restauracji ok są też zestawy dla dzieci.Cena zdecydowanie adekwatna do standardu.Pomocny personel.Polecam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Od strony lasu
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Juwent M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Kierownik ds. gości, Hotel RelaksOdpowiedź udzielona 30 czerwca 2016

Dziękujemy za wybór naszego hotelu. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszej oferty ponownie. Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano: 27 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel ostro przechodzony pokoje potrzebują gruntownego remontu, łazienka bez szału jak wszedłem rano pod prysznic to najpierw czekałem dobre 5 min na ciepłą wodę i jak się namydlilem porażka woda przestała lecieć - sąsiad najwyraźniej też brał prysznic. Jedyne w miarę to jedzenie co prawda to nie Hilton no ale to widać. Polecam tylko przełomem i nic więcej.....

Data pobytu: czerwiec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Jacek J

Dziękujemy za wybór naszego hotelu. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszej oferty ponownie w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 30 marca 2016

Przytulny pokoik ,duże łoże.Dobra lokalizacja do Mińska Mazowieckiego 10 minut.Szybkie wifi w pokoju ,bezpłatny parking.Kiepska jakość sygnału tv niektórych stacji.Ogólnie bardzo dobry godny polecenia.

• Data pobytu: marzec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Olo K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Kierownik ds. gości, Hotel RelaksOdpowiedź udzielona 2 września 2016

Dziękujemy i zapraszamy ponownie w przyszłości.

Zrecenzowano: 26 marca 2016

Czysty pokój,wygodne łóżka w łazience komplet przyborów toaletowych,parking na duże auto.Mimo położenia niedaleko od drogi całkiem komfortowo można się wyspać.Długo czynna restauracja,smaczne i niedrogie posiłki (jedne z lepszych jakie jadłam flaczki po warszawsku).Na śniadaniu szwedzki bufet a na nim między innymi domowe wyroby wędliniarskie z wędzarki.

Wskazówka dotycząca pokojów: w części od strony lasu ciszej
  • Data pobytu: marzec 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, Anetta G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Hotel Relaks, Hotel RelaksOdpowiedź udzielona 30 marca 2016

Dziękujemy za wybranie naszego hotelu.Mamy nadzieje ,że pobyt przebiegł spokojnie i komfortowo.zapraszamy w przyszłości do skorzystania z naszej oferty.Pozdrawiamy serdecznie!

Zrecenzowano: 5 stycznia 2016

Spędziłem tam sylwestra ze znajomymi. Było świetnie. Kuchnia bardzo dobra, muzyka dla wszystkich, ale co najważniejsze wspaniała obsługa. Zwłaszcza Pani Maria, która potraktowała nas indywidualnie. Była prawdziwym gościnnym gospodarzem.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokój 116 ma aż 5 łóżek :)
  • Data pobytu: grudzień 2015, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Robert J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Hotel R, Kierownik ds. gości, Hotel RelaksOdpowiedź udzielona 30 marca 2016