“Nigdy więcej!!”
U Aniołów — recenzja

U Aniołów
Zamów online
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Wilga)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Żurek rozwodniony z okropna kiełbasa. Chłodnik z torebki winiary. Zupa kurkowa również rozwodniona. Pierogi ja z mrożonki. Nie polecam. Można na coca colę jedynie przyjść.

Dziękujemy, karolinasuliborska

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, jedzenie dobre, klimat miejsca też pasuje. Smaczne flaki, żurek, pizza tylko nie grzejcie pomidorowej na raz z makaronem :) ogólnie do polecenia!! BS

Dziękujemy, Bartosz S
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z fantastycznym domowym jedzeniem i rewelacyjna pizza,polecamy :-) obsluga bardzo mila :-)

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak szybko weszliśmy tak szybko w drzwi. Menu na tablicy jak na dworcu. Prym wioda ocekajace tluszczem schabowe i fryty. Kroluje zapach przepracowanego oleju.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 218zbigniewb
Zrecenzowano 29 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, dzieci zachwycone, bardzo fajny klimat, urokliwa okolica, miła obsługa, krótko mówiąc polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, michał j

U Aniołów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sobienie-Jeziory, Mazowieckie

Karczew, Mazowieckie
Góra Kalwaria, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w U Aniołów? Podziel się wrażeniami!