“Nigdy więcej!!”
U Aniołów — recenzja

U Aniołów
Get food delivered
Nr 3 wśród 3 Restauracje (Wilga)
Opis: U ANIOŁÓW" to restauracja znajdująca się w Wildze. Od samego początku istnienia czyli od 1994 roku, pomimo trudnych warunków lokalowych miejsce to cieszyło się dużą popularnością. Nazywane było różnie; jedni mówili że idą do "Źródełka" (gasiliśmy pragnienie), inni szli do "Piasta" (tym napojem to pragnienie gasiliśmy). Prawda jest taka że nazwa "U ANIOŁÓW" była od samego początku tą oficjalną. Pochodzi ona od nazwiska pomysłodawcy (i nie jest to nazwisko z komedii Barei). Obecnie, po kilku remontach i przebudowach lokal stał się obiektem nowoczesnym i estetycznym. Szefowa naszej kuchni oferuje państwu urozmaicone MENU w którym oprócz dań tradycyjnych, znajdą Państwo ręcznie wytwarzaną pizzę. Organizujemy również PRZYJĘCIA OKOLICZNOŚCIOWE. Lokal ze względu na swe położenie w środku sosnowego lasu jest doskonałym miejscem do spędzenia spokojnie wolnego czasu. Aby naszym najmłodszym gościom umilić pobyt (rodzicom dać odetchnąć) zorganizowany został plac zabaw. Zapraszamy przez cały rok.
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Żurek rozwodniony z okropna kiełbasa. Chłodnik z torebki winiary. Zupa kurkowa również rozwodniona. Pierogi ja z mrożonki. Nie polecam. Można na coca colę jedynie przyjść.

Dziękujemy, karolinachill

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce, jedzenie dobre, klimat miejsca też pasuje. Smaczne flaki, żurek, pizza tylko nie grzejcie pomidorowej na raz z makaronem :) ogólnie do polecenia!! BS

Dziękujemy, Bartosz S
Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce z fantastycznym domowym jedzeniem i rewelacyjna pizza,polecamy :-) obsluga bardzo mila :-)

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak szybko weszliśmy tak szybko w drzwi. Menu na tablicy jak na dworcu. Prym wioda ocekajace tluszczem schabowe i fryty. Kroluje zapach przepracowanego oleju.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, 218zbigniewb
Zrecenzowano 29 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo smacznie, dzieci zachwycone, bardzo fajny klimat, urokliwa okolica, miła obsługa, krótko mówiąc polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
1  Dziękujemy, michał j

U Aniołów — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sobienie-Jeziory, Mazowieckie
Magnuszew, Mazowieckie

Karczew, Mazowieckie
Góra Kalwaria, Mazowieckie

Byłeś(-aś) w U Aniołów? Podziel się wrażeniami!