Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Spędziliśmy wraz z rodziną i znajomymi cudowny tydzień w hotelu Cynthiana Beach. Z całą pewnością mogę powiedzieć, że zasługuje na 4 gwiazdki. Warto dopłacić do pokoju z widokiem na morze, wrażenie niesamowite. Te zachody słońca!!! Piękny kolor wody! Pokoje czyste, codziennie sprzątane. Obsługa kompetentna, bardzo miła i pomocna. Szczególne pozdrawiamy panią kelnerkę Aphrodite ❤️ Kuchnia bardzo smaczna, jagnięcina, ryby, owoce morze ... Mniammm Na pewno wrócę Niesamowite położenie, to wiadomo. Na zdjęciu widok z naszego pokoju 815.

Dziękujemy, Izabela K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas_Ioannou, General Manager, Cynthiana Beach HotelOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Dear Izabela, thank you for choosing to stay with us during your recent holiday to Paphos.
The whole hotel is thankful for your five star review and we all look forward having you with us next year.
I will certainly pass on to Aphrodite your good words and for sure we will be waiting to provide the best service and best views on your next trip.

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

Polecam hotel,pokoje czyste sprzątane codziennie. Jedzenie bardzo dobre a widok cudowny, zachód słońca robi wrażenie. Obsługa hotelu na 5 z plusem, zawsze pomocni i mili. Byliśmy w drugiej połowie maja i nie było problemu ze stolikiem czy leżakiem na basenie i plaży. Pogoda piękna idealna na plażowanie. Bardzo blisko do przystanku autobusowego, skąd jedzie autobus do Pafos. Idealne miejsce dla osób szukających spokoju i odpoczynku. Na początku pobytu gośćmi hotelu byli głównie brytyjscy emeryci niestety później przyjechali turyści z Rosji.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Justyna11089
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas_Ioannou, General Manager, Cynthiana Beach HotelOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Dear Justyna, thank you for choosing to stay with us and we all thank you for your five star review.
Always a pleasure reading great reviews like your and we look forward welcoming you back again in the near future.

Best regards

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Hotel ze wspaniałą lokalizacją i bajecznymi widokami. Obsługa przesympatyczna, wszyscy przyjaźni i zawsze uśmiechnięci. Animacje nie są najlepszą stroną tego miejsca, ale to nie było dla nas problemem. Chcąc pójść na imprezę jechałyśmy do Pafos.
Pokoje w hotelu czyste, sprzątane codziennie. Jedzenie w formie bufetu, duży wybór, codziennie coś innego i naprawdę smacznie.
Dziękujemy za wspaniale spędzony czas!

Dziękujemy, Olaaaxx
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas_Ioannou, General Manager, Cynthiana Beach HotelOdpowiedź udzielona 12 sierpnia 2019

Dear guests of the Cynthiana Beach Hotel, thank you for staying with us and it was great to see another five star review.

Hope to see you again soon.....

Zrecenzowano: 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój 616 położony na parterze dla nie wymagającej pary, z widokiem na zatokę. Bardzo wygodne łóżka, TV, sejf za dopłatą. Po otwarciu okna pięknie słychać szum morza.Pokój sprzątany codziennie, regularnie wymieniane ręczniki . Klimatyzacja sprawna aczkolwiek po jej włączeniu nieprzyjemny zapach w pokoju (stęchlizna) : albo klimatyzacja nie odgrzybiana albo to jakiś problem techniczny z wentylacją centralą hotelu.
Łazienka wg mnie wyposażona wystarczająco: umywalka, muszla klozetowa, bidetu brak, wanna z prysznicem.
Pomieszczenie łazienki słabo wentylowane.
No i teraz ogromny minus bo hotel ma chyba problem z karaluchami. Mieliśmy tą nieprzyjemność gościć jednego w naszym pokoju po powrocie z plaży (poradziłem sobie z nim sam). W holu głównym też jednego widziałem. Po zgłoszeniu problemu do room service przysłano do naszego pokoju Panią z obsługi z preparatem do unicestwienia insektów powyższego typu.
Problem został rozwiązany ale niesmak jednak pozostał a było tak pięknie :(
Jedzenie (śniadania i obiadokolacje w formie bufetu) wg mnie bardzo dobre.
Obsługa profesjonalna dobrze zorganizowana i nie narzucająca się, miły personel.
W hotelu jest mała siłownia, w której mankamentem jest brak AC.
Komunikacja miejska bardzo dobra, można prawie wszędzie dojechać autobusem podmiejskim. To tyle z mojej strony. Resztę cennych informacji znajdziecie w innych opiniach.

Dziękujemy, Fearless02079263704
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas_Ioannou, General Manager, Cynthiana Beach HotelOdpowiedź udzielona 10 sierpnia 2019

Dear friends of the Cynthiana Beach Hotel.
Thank you for choosing to spend your recent holiday time with us.
it was a pleasure having you with us and we all look forward having you with us next time.

All the very best

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Hotel umiejscowiony nad samym morzem, piękne widoki z hotelowej restauracji oraz z okna pokoju. Lokalizacja idealna dla tych, którzy szukają spokoju, bez nocnych imprez. Kisonerga to spokojną miejscowość.
W okolicy kilka dobrych restauracji, można spróbować specjałów kuchni cypryjskiej.
Nasz pokój znajdował się w Olimpian Wing, o którym czytałam tutaj dość niepochlebne recenzje. Dla nas był to strzał w 10! Pokój (standard)bardzo przestronny, czysty, sprzątany każdego dnia ( zmiana ręczników, przybory toaletowe, ręczniki), z balkonem. Widok częściowo na morze częściowo na plac budowy ( obok buduje się kilka nowych hoteli, będą gotowe na nowy sezon;) Dźwięki z budowy nie były aż tak straszne, może dlatego, że my i tak wstawaliśmy wcześnie czyli około 8:) Może ktoś kto chciałby pospać do południa będzie oburzony odgłosami mieszania betonu, nam szkoda było czasu na sen:) Basen w Olimpian Wing bardziej z myślą o dzieciach, max. 130cm głębokości, idealnie dla naszej 7-latki. Prawie zawsze pusty. Kilka dzieciaków, jakiś rodzic, wolne leżaki zawsze dostępne. Ma się wrażenie, że basen jest na naszą wyłączność:) Duży i głębszy basen jest przy głównym budynku hotelu ale tam nie chodziliśmy, za duży tłum:)
Śniadanie, mogliśmy jeść nad naszym basenem lub w dużej stołówce, z czego skorzystaliśmy tylko raz z ciekawości żeby zobaczyć zobaczyć to samo jedzenie i mega kolejki. Trafiliśmy na moment gdy brakło szklanek do napojów.
Kolacje wszyscy goście jedzą tylko w głównej stołówce. Duży wybór jedzenia, nie można narzekać. Dobra jagnięcina, sałatki, owoce, bardzo słodkie desery (może ktoś lubi) bufet dla dzieciaków dawał radę ( niezawodne: makaron, paluszki rybne, frytki, nuggetsy). My nie jesteśmy wybredni, więc głodni nie chodziliśmy. Wiadomo, najlepsze jedzenie zaliczylismy w restauracjach ale to chyba nie wymaga wyjaśnień.
Obsługa bardzo miła, to Cypr, więc wszyscy mówią świetnie po angielsku ( włącznie z koronkarkami w Lefkarze).
Gniazdka angielskie, adapter do wypożyczenia w recepcji - 5euro.
Lodówka, podobno niektóre pokoje nie mają, też po 5 euro ale za dzień;) U nas była, moc chłodzenia minimalna ale butelkę wody i kilka piw dało rade;)
Mnóstwo miejsc parkingowych, my parkowaliśmy wypożyczony samochód pod naszym oknem:)
Minusy? Na pewno każdy coś znajdzie jeżeli chce, kwestia nastawienia:) Dla nas hotel był w sam raz. Polecamy!!!
Rodzina 2+1. Tydzień. HB. Sierpień 2019.

Dziękujemy, Renata P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andreas_Ioannou, General Manager, Cynthiana Beach HotelOdpowiedź udzielona 6 sierpnia 2019

Dear Renata, thank you for choosing to stay with us during your recent holiday in Paphos.
Lovely to read that you have left us with good memories and we all look forward having you with us soon.