Pełen spokój i relaks

Zrecenzowano: 2 maja 2019
KsaweryG1
Warszawa, Polska

Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Wyjątkowe miejsce,cisza, bliskie obcowanie z przyrodą ,źródła z których wypływa krystalicznie czysta woda ,idealna w upalny dzień.
Byłem tam drugi raz i znów dzień dobrze zaplanowany i spędzony.
Gorąco polecam

Dziękujemy, Kamil P
Zrecenzowano: 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pięknie, ale często zbyt dużo hałaśliwych ludzi. Polecam wybrać się wieczorem lub wczesnym rankiem. Dojazd droga szutrową na miejscu spory parking, bezpłatny.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, KsaweryG1
Zrecenzowano: 28 marca 2019

Bardzo przyjemny weekendowy spacer - pomimo sporej ilości turystów w tym czasie - można bez trudu zrelaksować się wchodząc na mniej uczęszczane ścieżki. Świetne rozwiązanie z polaną rekreacyjną, na której płonie wspólne ognisko - ale jest też możliwość rozpalenia mniejszego, "własnego" ogniska. Jeśli ktoś nie zaopatrzył się w swoje wiktuały może skorzystać z urokliwego punktu gastronomicznego (przebudowany wagonik kolejki waskotorowej) - kiełbaski z grilla, grochówka z kotła, szarlotka... w sam raz po zakończonej wędrówce leśnymi ścieżkami.
Trasa urokliwa, ciekawe opisy ..
Brakowało mi jedynie map tras przy ścieżce dydaktycznej - tak, by swobodnie poruszać się po lesie.
Polecam na krótki kilkugodzinny wypad :-)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, tolubi
Zrecenzowano: 17 września 2018

Piękne miejsce do którego obowiązkowo trzeba pojechać będąc w Kozienicach. Jest tam niesamowicie pięknie i bajkowo. Jest parking. Można też dojechać rowerem

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, 970marek55
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2018

Fajnie zorganizowane miejsce. Można podjechać samochodem, zaparkować na leśnym parkingu samochód. Zwiedzanie jest przyjemne bo chodzi się po drewnianych podestach , wyraźnie oznakowanym szlakiem.Są opisane rośliny i drzewa. Bardzo fajne miejsce na spacer i kontakt z przyrodą. Na polanie ustawione są altany gdzie można odpocząć zrobić sobie piknik na świeżym powietrzu

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, m0nia7