Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedy przed laty zawitalismy tu pierwszy raz zachwycilismy się miejscem, bogatym programem dla dzieci i kuchnią. Wczoraj zdumielismy sie wymieszanym kulturowo wystrojem sali - góral, budda, różne lampy obrusy w kwiaty nijak nam to ze sobą pasuje. Zapomniano nam podać jednego dania, przez co jedno z nas samotnie spożywało bdb schab. Zubożało menu dla dzieci szczególnie jeśli chodzi o desery. Mam nadzieję, że następnym razem znów to miejsce nas zachwyci.

Dziękujemy, Tami C
Zrecenzowano: 4 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Szybko i bardzo smacznie. Dania podawane w ekspresowym tempie:) jak zawsze pełno gosci. Kaczka pyszna i krem z borowików rowniez. Żurek pycha. Miejsce i okolica idealna dla dzieci:) wokoło las, kucyki, plac zabaw itd.

Termin pobytu: listopad 2018
Dziękujemy, KariPn
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2018

Zawsze się cieszę z delegacji, która pozwala mi zajrzeć w tamte rejony. Restauracja serwuje pyszne dania, szczególnie polecam czerninę z kluseczkami kładzionymi - od lat jest tak samo pyszna. Znajomi się tez przekonali, nawet tacy, którzy wcześniej czerniny nie jadali. Za każdym razem, kiedy jadę tam w drodze powrotnej do domu, zamawiam też na wynos.
Jedyny minus to to, że ostatnio trochę podrożało.

Wskazówka dotycząca pokoi: Z hotelu nie korzystałem nigdy, ale restauracja warta grzechu,
Termin pobytu: lipiec 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, obserwatorium_kawy
Zrecenzowano: 1 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszne jedzenie, polecam sezonowe dania kuchni polskiej: zupa szparagowa mmmmm... :) chłodne lemioniady. Miła obsługa. Przyjemne miejsce. Wybieg dla dzieciaków. Niewyczesane, dobrze odżywione kucyki. :)

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Inspire726135
Zrecenzowano: 8 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Zatrzymałam się na obiad będąc w delegacji. Obsługa sprawna, szybka i Pan Kelner bardzo uprzejmy.
Obiad bardzo smaczny- makaron z sosem i prawdziwkami plus kurczak. Porcja duża (jak dla mnie troszke za duża, nie dałam rady zjeść całości).
Do kawy dostałam drobny poczęstunek- nasiona chia z mlekiem kokosowym i wiśniową konfiturą- bardzo smaczne.
Na deser sernik z malinami na ciepło. Bardzo smaczne, duża porcja (po dodarku do kawy byłam już najedzona więc część niestety zostawiłam). Do tego dodano połówkę brzoskwini i jeden plaster ananasa.
Podsumowując:
Obsługa ok
Jedzenie bardzo ok
Cenowo odpowiednio do wielkości posiłku.

Trafiłam ty w dniu kobiet i otrzymałam kwiatuszka :)

Polecam i wrócę tu na pewno :)

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa