Dobrze ale nic wielkiego

Zrecenzowano: 25 listopada 2018
weronika1993
Śrem, Polska

Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019

jest tam wiele z filmu ale żeby tak wiele to jeszcze mało tak ogólnie to tylko świadomość że tam był kręcony film i bez oglądania tego filmu to trudno się tym miejscem zachwycić

Dziękujemy, Getaway07040738061
Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zrobiliśmy mały wypad poza miasto. Sugerując się tripadvisor udaliśmy się do skansenu. Miejsce ma bardzo fajny klimat, można się oderwać. Karta nie jest obszerna ale to tylko plus, skupiają się na konkretnych daniach. Rosół bardzo dobry, pierogi również smaczne te włoskie były ciekawe. Stek z sarniny - mistrzostwo. Kurczak z mozzarellą również dobry. Największe wrażenie poza smakiem, zrobił sposób podania, naprawdę obsłużono nas jak szlachte ;)
na plus za ubiór pracowników. Zwierzęta również fajna atrakcja. Polecam
PS. Ceny są powiedzmy to normalne za jakość i podanie, napisałbym ze nawet niskie :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, john s
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Doskonałe miejsce, wszechobecna cisza , wspaniałe, naturalne jedzenie, przemili Gospodarze, polecam dla osób z " miasta" dla prawdziwego wypoczynku, spacerów, jazdy na rowerze, pooddychania świeżym powietrzem i kontaktu z naturą.
Ewa i Artur S.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Asalomon1234
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Gospodarz Soplicowa, sympatyczny treser mrówek łechcących Telimenę na randce z Tadeuszem, zagospodarował filmowe obiekty folwarku, zbudował dworek i stworzył menażerię ku uciesze dzieci. Gastronomia - tylko w sezonie, ale wejście na teren bez ograniczeń. Poza Soplicowem wieś Cichowo nieatrakcyjna, z zabudowanym dostępem do jeziora.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano: 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce sympatyczne , jest co oglądać , chociaż minus za dość wygórowane ceny. Kolejny minus za barana który biega i atakuje ludzi , podoba mi się ,że zwierzęta biegają na wolności , ale nie fajnie widzieć jak ów zwierzę bez powodu atakuje dzieci czy dorosłych . Stwarza zagrożenie ...

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, weronika1993