Cichowo
Wizyta

Zrecenzowano: 25 listopada 2018
weronika1993
Śrem, Polska
Miejsce na wycieczkę i obiad

Soplicowo odwiedziliśmy z okazji weekendowego wypadu za miasto, które miało łączyć obiad wraz z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 sierpnia 2017
gosiaangelicdevil
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Zrobiliśmy mały wypad poza miasto. Sugerując się tripadvisor udaliśmy się do skansenu. Miejsce ma bardzo fajny klimat, można się oderwać. Karta nie jest obszerna ale to tylko plus, skupiają się na konkretnych daniach. Rosół bardzo dobry, pierogi również smaczne te włoskie były ciekawe. Stek z sarniny - mistrzostwo. Kurczak z mozzarellą również dobry. Największe wrażenie poza smakiem, zrobił sposób podania, naprawdę obsłużono nas jak szlachte ;)
na plus za ubiór pracowników. Zwierzęta również fajna atrakcja. Polecam
PS. Ceny są powiedzmy to normalne za jakość i podanie, napisałbym ze nawet niskie :)

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, john s
Zrecenzowano: 22 kwietnia 2019

Doskonałe miejsce, wszechobecna cisza , wspaniałe, naturalne jedzenie, przemili Gospodarze, polecam dla osób z " miasta" dla prawdziwego wypoczynku, spacerów, jazdy na rowerze, pooddychania świeżym powietrzem i kontaktu z naturą.
Ewa i Artur S.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Asalomon1234
Zrecenzowano: 21 lutego 2019

Gospodarz Soplicowa, sympatyczny treser mrówek łechcących Telimenę na randce z Tadeuszem, zagospodarował filmowe obiekty folwarku, zbudował dworek i stworzył menażerię ku uciesze dzieci. Gastronomia - tylko w sezonie, ale wejście na teren bez ograniczeń. Poza Soplicowem wieś Cichowo nieatrakcyjna, z zabudowanym dostępem do jeziora.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, mbryl
Zrecenzowano: 25 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce sympatyczne , jest co oglądać , chociaż minus za dość wygórowane ceny. Kolejny minus za barana który biega i atakuje ludzi , podoba mi się ,że zwierzęta biegają na wolności , ale nie fajnie widzieć jak ów zwierzę bez powodu atakuje dzieci czy dorosłych . Stwarza zagrożenie ...

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, weronika1993
Zrecenzowano: 30 lipca 2018

Co roku odwiedzam to przynajmniej 3 razy miejsce mimo odległości 100km. Celem jak zawsze dobre jedzenie. Niestety w tym roku kompletna porażka.
Na początek zamówione piwo ( jedno z sokiem), lemoniada
Podano bez soku, lemoniada ciepła.
Następnie 4 dania główne
Podano trzy bez sztućców zamiast ziemniaków pyzy.
Na pytanie dlaczego mamy kotlet z pyzami padła odpowiedz - ziemniaków zabrakło
Po 10 min dostaliśmy sztućce i czekaliśmy na czwarte danie
Na plus dobra surówka i ziemniaki które znalazły się do czwartego dania
Mięso spalone i słone
Co roku przyjezdzałem z gośćmi z Francji na obiad (czernina rewelacja) ale teraz muszę chyba szukać innej lokalizacji

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, misiaque75