Zrecenzowano: 16 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Żurek strasznie przesolony. Kotlet pływał w tłuszczu, smażone ziemniaki także (dosłownie!). Danie miało aromat jakiegoś smakowego „dopalacza”. Jedyne co zjadłam, to surówka. Śmietana do szarlotki tylko udawała śmietanę, bo na pewno nią nie była. Malibu dostałam z mięta i przeogromną ilością lodu. W barze na dole brak tak popularnego drinku jak mohito. Jedna barmanka na całą wypełnioną salę - jakieś 70-80 osób. Prywatnie na pewno tam nie wrócę. Kiedyś było tu przeciętnie, teraz jest tragicznie!

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, migotka_MF
Zrecenzowano: 28 lutego 2019

Hotel z nie mojej bajki ale było ok.Blisko Konina po drodze prawie do Poznania.Obsługa na poziomie śniadanie bez rewelacji.Pokoje czyste i zadbane.Mankamentem był czas pracy klubu nocnego zdecydowanie za krótki.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, czester2015
Zrecenzowano: 17 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie za drogo . Hotel odwiedziłam przy okazji wizyty u znajomych . Byliśmy tam z małym dzieckiem i szukaliśmy hotelu dobrej jakości . Okazało się ze w Koninie wcale nie jest to takie proste , ponieważ wyboru nie ma . Pewnie dlatego Hotel Niagara ma ceny jak z kosmosu ! Noc ponad 350 zł w tym śniadanie . Spodziewałam się ze za ta cenę to luksus będzie . Tymczasem hotel starej daty ‚ wnętrze ciężkie , pajęczyny wszędzie , łazienka pozostawia wiele do życzenia podobnie jak ręczniki hotelowe , szafki z urwanymi uchwytami . Jedyny plus to basen w hotelu . Dość często śpię w hotelach i dla porównania tydzień wcześniej spędziłam 2 noce w Hiltonie w Warszawie w super warunkach ze śniadaniem zmieniana pościelą i ręcznikami codziennie kosztowało mnie to 420 zł za dwie noce . Pobyt w hotelu Niagara prawie 900 po doliczeniu rachunku za obiad w hotelowej restauracji . Szok !

Termin pobytu: grudzień 2018
Dziękujemy, Joanna W
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

To co tu zastałem to prawdziwy przytułek z lat 90 - tych. Nie chce nawet mówić nic o mega nie uprzejmym właścicielu który traktuje swoich pracowników jak niewolników, nie wspomnę jak się do nich zwraca przy gościach.jedzenie okropne

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Lukas198333
Zrecenzowano: 16 maja 2018

Hotel widać, że dobudowywany, bo dotrzeć do niektórych pokoi to prawdziwe wyzwanie. Pokoje schludne, ale ząb czas już zrobił z nimi już swoje, szczególnie widać po łazience. Jedzenie w restauracji bardzo słabe więc lepiej nie ma się co nastawiać. Największym plusem jest kręgielnia, która znajduje się na dole hotelu.

Termin pobytu: marzec 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi