“Odwiedziny Mamy”
Tamburino — recenzja

Tamburino
Nr 4 wśród 202 Restauracje (Yeovil)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi, Duże grupy, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Obiad, Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2017 z urządzeń przenośnych

Moja mama przyjechala do mnie na weekend, wiec postanowilam wybrac sie na lunch do tamburino nigdy nie jadlam w tym miejscu i powiem szczerze ze jestem bardzo zadowolona. Swietna obsluga bardzo przyjazni i serdeczni. Jedzenie ? jak w wiekszosci restauracji w yeovil jedzenie jest z mrozonek, ale w Tamburino ? mozna zapomniec co to mrozonka nie jestem pewna czy wiedza co to zamrazalka. Moje spagetti z pullpecikami poprostu niesamowite dobrze przyprawione a do tego swierze ! mojej mamy tagiatelle dolce vita tez bylo bardzo pysznie i ladnie przedstawione napewno wroce i tu nie raz !!! zapraszam wszystkich ktorzy chca miec dobrze spedzony czas i dobrze sie najesc !

Dziękujemy, Joanna x

Zrecenzowano 6 grudnia 2016

Jedzenie jest smaczne i świeże. Obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Przesympatyczna atmosfera Zawsze odwiedzam, kiedy jestem w Yeovil. Polecam z czystym sumieniem

Dziękujemy, michalinkastszcz
Zrecenzowano 30 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Doskonale miejsce na spotkania towarzyszkie i biznesowe. Miła obsługa, świetna atmosfera i krótki czas oczekiwania na posiłki. Obsługa wielojęzyczna; kelnerzy biegli w językach: angielskim, włoskim i polskim gorąco Polecam!

Dziękujemy, rch78
Zrecenzowano 27 listopada 2016

Gorąco polecam, zawsze tam z chęcią wracamy. Mają wyśmienite jedzenie i jeszcze lepszą kawę hehe. Przy takiej miłej odsłudze człowiek czuje się jak gość a nie tylko jak klient. Zaznaczyłam "Znajomi" ale byłam tam "rodzinnie" i na "randce" też

1  Dziękujemy, Agnieszka B
Zrecenzowano 25 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Najlepsza restauracja w Yeovil! Pyszne jedzenie, super obsługa zawsze chętnie tam się wraca :)

The best restarant in Yeovil! Great food, Great service, its always a pleasure to come back :)

Dziękujemy, Julitta K

Tamburino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Yeovil, Somerset

Byłeś(-aś) w Tamburino? Podziel się wrażeniami!