“POLECAM :)”
La Trattoria — recenzja

La Trattoria
Nr 3 wśród 358 Restauracje (Luton)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 15 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Wspaniała restauracja , super klimat i jedzenie , bardzo miła obsługa . Polecam z całego serca

Great restaurant, great atmosphere and food, very nice service. I recommend with all my heart

Kasia i Tomek

Dziękujemy, Tomasz B

Zrecenzowano 22 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

W mieście takim jak Luton gdzie królują kurczaki z frytkami, pizzerie pokroju dominosa uchowało się miejsce z prawdziwą włoską kuchnią, miłością i zaangażowaniem do jedzenia. Fantastyczna atmosfera i smak potraw. Nie ma lepszej włoskiej restauracji w tym mieście. Ceny też są bardzo przystępne. Polecam!

Dziękujemy, Rafał B
Zrecenzowano 4 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce! Urok i klimat to coś co ujmuje,dodatkowo świetne propozycje w karcie z dodatkiem uprzejmej obsługi nadają miejscu szczególny charakter! Uroczy i bardzo przyjazny!
Polecam to miejsce,czy to dla par na romantyczną kolacje,czy na obiad dla rodzin!
Smacznego!

1  Dziękujemy, Edyta M
Zrecenzowano 7 lutego 2017 z urządzeń przenośnych

Najlepsza włoska knajpka w całym Luton , urocze kameralne miejsce z przepysznym jedzeniem oraz profesjonalna uprzejma obsługa , Agnieszka i jej mąż który jest kucharzem wiedza jak zaspokoić podniebienie każdego ze swoich gości , bardzo miła uprzejma ,wesoła ,pomocna osoba ,napewno odwiedzimy restauracje nie jeden raz , gorąco polecam pizzę La tratoria specjal oraz wyśmienite makarony , jak dobrze zjeść to tylko w LA TRATORIA pozdrawiamy właścicielkę

Dziękujemy, BackPacker385531
Zrecenzowano 29 października 2016 z urządzeń przenośnych

Naprawdę urocza restauracja. Świetne jedzenie rozpływające się w ustach,wspaniała atmosfera, bardzo mili i sympatyczni właściciele dzięki którym miejsce ma rodzinny charakter. Chciało by się nawet powiedzieć "jak u mamy" naprawdę gorąco polecam. Miśku Agnieszko dziękujemy za wspaniały wieczór do zobaczenia!!!!

Dziękujemy, Kamil L

La Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Luton, Bedfordshire

Byłeś(-aś) w La Trattoria? Podziel się wrażeniami!