Zrecenzowano: 16 maja 2014 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w hotelu tydzień i żałujemy razem z mężem ze to był tylko tydzień ! Pokoje przestronne, bardzo dobrze wyposażone(tv,klimatyzacja,tel,pełna kuchnia,mikrowela,toster...itp) budynek główny +restauracje i coctail bary czyste,przestronne z pięknym widokiem na basen i morze, korzystaliśmy z all inclusive jedzenie przepyszne,świeże i codziennie inne. W hotelu nie da sie nudzić zespół animatorów staje na wysokości zadania prowadząc zajęcia zarówno dla dzieci jak i dorosłych, (szczególne pozdrowienia i podziękowania dla szalonej roxany;))cała obsługa bardzo miła i zawsze pomocna. Oceniamy ten hotel na 10 w skali 0-10 !!!! Polecamy wszystkim.

Termin pobytu: maj 2014
Dziękujemy, Ania B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ANTONIS A, General Manager, Akti Beach Village ResortOdpowiedź udzielona 17 maja 2014

Dear Guests,
Thank you for being our guests and for giving us the opportunity to extend our hospitality to you. We are very happy that we have fulfilled your expectations and desires. Your comments are highly appreciated and will definitely have a positive impact to our resort’s facilities and services because they encourage us to try our upmost at all times.
We would like to extend our warm wishes and regards from all of our personnel.
We are looking forward to welcoming you again at our village resort.
My best personal regards.

Zrecenzowano: 1 listopada 2013

Rewelacyjne dwa tygodnie w AktiBeach. Obsługa barów i restauracji - duży szacunek. Manager Restauracji najwyższa klasa, dbający kelnerzy i sympatyczni barmani. Fajna ekipa animatorów, jeżeli ktoś potrafi się bawić, znajdzie coś dla siebie o każdej porze dnia.
Plaża kamienista bezpośrednio położona 30m od leżaków przy basenie, wygodne zejście do morza w samej wodzie już praktycznie piasek, bezpieczne nurkowanie w zatoczce.. Kilka minut od hotelu na lewo super piaszczysta plaża z płaskim brzegiem. Dojazd do portu lub Coral Bay bez kłopotu 10-15 min, dla mnie to dobra opcja ponieważ byliśmy pośrodku różnych atrakcji Pafos. Pokoje nie są 4* jak na mój gust, jednak jakość kulinariów, barów oraz przede wszystkim obsługi absolutnie to niweluje. Chętnie wrócimy!!

Termin pobytu: październik 2013
3  Dziękujemy, 191marcinm
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ANTONIS A, General Manager, Akti Beach Village ResortOdpowiedź udzielona 13 maja 2014

Dear Guests, please accept my apologies for the delayed response.
We would like to extend our warm wishes and regards from all of our personnel.
We are looking forward to welcoming you again at our village resort.
My best personal regards.

Zrecenzowano: 29 września 2011

Hotel zdecydowanie nie zasługuje na 4 gwiazdki. Polozony na uboczu, brak jakichkolwiek atrakcji w okolicy. Totalne zadupie. Animacje w hotelu oceniam jako mocno słabe. Brak plaży, dno kamieniste, okolica poza hotelem niezbyt ładna. Internet dostepny nie w pokojach lecz w lobby hotelowym. Śniadania codziennie takie same. Jechalismy ze Sky club i warto zwórcic uwage, że All inclusive w tym hotelu w dniu wyjazdu obowiązuje jedynie do godz 12.

Termin pobytu: wrzesień 2011
1  Dziękujemy, Sloneczko123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ANTONIS A, General Manager, Akti Beach Village ResortOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2012

Drodzy Goście,
Dziękuję za konstruktywne uwagi i za to, że nasi goście. Twoje komentarze są bardzo wysoko cenione i pomoże nam uaktualnić naszego ośrodka z usług i udogodnień. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że dajesz nam możliwość poprawienia rzeczy, które nie spełniały Państwa oczekiwania.
Chcielibyśmy rozszerzyć nasze ciepłe życzenia i pozdrowienia od nas wszystkich i nie możemy się doczekać na spotkanie z Państwem ponownie w naszym ośrodku wsi dając nam szansę pokazać naszą gościnność.

Zrecenzowano: 22 września 2011

Bardzo udane wakacje, gorąco polecam wypoczynek na Cyprze. Miejscowość Paphos gdzie znajduje się ośrodek Akti jest o dość konserwatywnej zabudowie, dzięki czemu możemy zobaczyc jak wyglądalo życie na wyspie kilkadziesiąt lat temu. Paphos posiada wiele walorów turystycznych, potr, zamek, starożytne domy władców Cypru, grobowce królów itp.
Sam ośrodek Akti położony jest na uboczu miasta i do centrum trzeba dojechać autobusem (ok.20min). Jest tutaj sporo atrakcji dla dzieci oraz możliwość odpoczynku w ciszy i spokoju, młodym ludziom spragnionym gwaru i imprez polecam Hotele bliżej centrum lub w innym kurorcie. Minusem jest brak piaszczystej praży przy ośrodku, jest dopiero ok. 200m na lewo od ośrodka. przy ośrodku zejście do morza w ładnej zatoczce pomiędzy skalami.
Ogólnie polecam wypoczynek w tym Hotelu rodzicom z dziećmi oraz osobom szukającym spokoju i ciszy.

Termin pobytu: wrzesień 2011
Dziękujemy, Sylwiczek

Zrecenzowano: 24 listopada 2010

Witam. Chciałbym podzielić się moimi spostrzeżeniami i doświadczeniami z infrastrukturą hotelową i restauracyjną na Cyprze. Przez 6miesięcy pracowałem jako kierowca zaopatrując hotele i restauracje w owoce i warzywa w rejonie Pafos. Naprawdę było tego dużo, i widziałem jak to wygląda od zaplecza, gdzie oko turysty nie ma prawa zaglądać. Pierwsze i chyba najtrafniejsze spostrzeżenie to brud. Jestem pewien ,że w Polsce zamknęliby 70% knajp i hoteli po wizycie sanepidu. Tam taka instytucja chyba nie istnieje. Karaczany wielkości pudełka zapałek zapierniczają legalnie i nikt się tym nie przejmuje. Kucharz z fajeczką w zębach coś tam doprawia,nikt na nic nie zwraca uwagi a hotel miał tyle gwiazdek,że zabrakło elewacjii na budynku. No i ten chory zwyczaj wrzucania papieru toaletowego (zużytego) do śmietnika!!! Kto nie musi niech naprawde nie wchodzi do publicznych toalet gdziekolwiek. Dlaczego? Chyba nie trzeba tłumaczyć .Mam nadzieje,że Cypr to ewenement bo inaczej piernicze wczasy w hotelach. Pozdrawiam.

Termin pobytu: grudzień 2009
  • Typ podróży: Podróż służbowa