“Tartufo - po prostu łaaaał”
Mamma Pizza — recenzja

Mamma Pizza
Nr 23 wśród 1 795 Restauracje (Oslo)
Kuchnie: Włoska, Pizza
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 13 kwietnia 2019

Niezbyt duża restauracyjka w centrum Oslo. Z dań przede wszystkim pizza. Ale za to jaka. Pizza Tartufo jaką tam zjadłem to była jedna z najlepszych pizz jakie w życiu miałem przyjemność skonsumować. Z pełną odpowiedzialnością uwzględniam też te jedzone w ojczyźnie tego dania. Szefem restauracji jest chyba rodowity Włoch, bo ten język był dominującym wśród personelu. Jeżeli dodać do tego jeszcze ciekawy wystrój z dużym wyborem włoskich win to o tym, że nie jest to trattoria gdzieś na półwyspie Apenińskim, a stolica skandynawskiego kraju przypominała tylko pogoda z oknem i ... brak coperto :). Polecam - pizza naprawdę genialna.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tomek0873
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LZBOLO2012, Public Relations Manager, Mamma PizzaOdpowiedź udzielona 25 kwietnia 2019

Hey Tomek!

Thank you for such a wonderful words!
Yes, we are Italians from Bologna, we brought our food culture with us to share it with everybody! :)

Once again thank you for your visit! And welcome back anytime soon!

Mamma Pizza Team

Zrecenzowano 9 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie bardzo dobre, miła obsługa, na kuchni zaszła pomyłka przez co musielismy dłużej czekać na pizzę za to w ramach rekompensaty dostaliśmy deser i picie gratis. Ceny jak na Norwegię chyba normalne. 159 koron kosztuje pizza z tym że jedna pizza to porcja dla jednej osoby, dla dwóch osób jest za mała.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Monika S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LZBOLO2012, Public Relations Manager, Mamma PizzaOdpowiedź udzielona 10 marca 2019

Hi Monika!

Thank you so much for such a lovely words. We are happy to read your review.
Prices in Oslo are quite high, but we are trying to keep prices available for every pocket.

Hope to see you soon back,

Mamma Pizza Team

Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Naprawdę przepyszna pizza, eksplozja smaków. Warto odwiedzić te miejsce w kraju rozgotowanej ryby i ziemniaka. Polecam!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, marcint994
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LZBOLO2012, Public Relations Manager, Mamma PizzaOdpowiedź udzielona 8 listopada 2018

Your comment its so nice! :)
Thank you so much for visiting us!

Come back to us soon !:)

Zrecenzowano 29 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy na tę pizzerie przez polecenie na portalu tripadvisor. Smaczna pizza w (chyba) przystępnej cenie. Żeby się najeśc polecam wziąć jedną na osobę. Polecam!

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, bredzisz56
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LZBOLO2012, Public Relations Manager, Mamma PizzaOdpowiedź udzielona 2 sierpnia 2018

Hey!

Yes, usually its one pizza per one person but a lot of people share :)
Thank you so much for lovely words!

Welcome back anytime ;)

Zrecenzowano 3 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy ta knajpę z żoną jakiś czas temu. Klimatem przypomina bar mleczny. Nie jest jakoś tam bardzo komfortowo ale w zamian dostajemy prawdziwą i dobrą włoską pizzę. Zamówiliśmy wegetariańską i capriciosa (?) i byliśmy bardzo zadowoleni. Jakość produktów, dobre ciasto. Po prostu pyszna i w dodatku za niewielkie pieniądze jeśli weźmiemy pod uwagę lokalizację i ogólnie przyjęte ceny w Norwegii. Knajpę odwiedza dużo Włochów co, zważywszy na ich bezlitosne omijanie miejsc niszczących ich rodzima kuchnię, oznacza że kucharze spisują się jak należy. Polecamy

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Eliasz P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LZBOLO2012, Public Relations Manager, Mamma PizzaOdpowiedź udzielona 6 marca 2018

Hey!

Thank you so much for visiting us and supporting us here! Our chefs are coming from Bologna, city of food, in Italy! So we are trying to bring the best of our city!
Once again thank you for the nice words!
Welcome back anytime :)

Mamma Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Oslo, Wschodnia Dolina

Byłeś(-aś) w Mamma Pizza? Podziel się wrażeniami!