Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Hotel w rewelacyjnym miejscu, przemiła, uśmiechnięta i pomocna obsługa. Rewelacyjne śniadania w formie bufetu szwedzkiego, rewelacyjna kawa (nawet ta zaparzana w termosach). Codzienna wymiana ręczników, jak i codzienne sprzątanie - co nie w każdym hotelu jest normą.
Mimo, że hotel znajduje się przy ruchliwej ulicy - okna wychodziły na dwa puby, to okna na tyle były dźwiękoszczelne, że nie było słychać głośnej muzyki czy tramwajów zza okna.
Jednym słowem POLECAM Hotel Bondeheimen.
Jako osoba poruszająca się na wózku, mam małe, na prawdę małe zastrzeżenie do udogodnień w łazence, problemem było przesiadanie się pod prysznic czy toaletę, ponieważ w pierwszym wypadku krzesełko pod prysznicem jest za blisko toalwty a w drugim toaleta jest za blisko umywalki,, ale dało się to znieść ;)

Dziękujemy, maaariussszzz
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gmhoteloslo, Kundeansvarlig, Hotell BondeheimenOdpowiedź udzielona 19 sierpnia 2019

Thank you for your feedback! Welcome back on another occasion!

Zrecenzowano: 13 kwietnia 2019

Genialna lokalizacja - tylko kilka kroków do deptaka Karl Johans Gate. Niewiele dalej do portu, zamku Akershus czy Pałacu Królewskiego. W 8-10 minut można dojść od dworca kolejowego. Personal bez uwag, choć niestety były pewne problemy przy zameldowaniu, no i w pojedynku Polska Biurokracja - Norweski Personel wynik 2-0. Natomiast należą się załodze podziękowania za walkę do końca i ambicję :)). Rewelacyjne śniadania - zestaw angielski, trzy rodzaje wędzonych ryb, sery, świeże owoce, sałatka z krewetek, dobre pieczywo to tylko kilka przykładów na które zwróciłem uwagę. Ja polecam przepyszny norweski ciemny ser - mniam. Pokoje jednoosobowe w porządku. Z odrobiną szczęścia można było trafić na pokój świeżo po remoncie i tu dosłownie zero uwag. Ja aż tyle szczęścia nie miałem no i trochę w pokoju było to widać. Tym niemniej pokój był cichy, ciepły, funkcjonalnie umeblowany. Łóżko dość twarde, ale zaskakująco wygodne. Pokój codziennie sprzątany. Na plus zestaw do robienia herbaty/kawy i lodówka. Duża i wygodna łazienka. W korytarzu maszyna do lodu.
Niestety w czasie mojego pobytu trwał remont jednej z wind. Oznaczało to dość długie oczekiwanie na jedyną pozostałą. Remont ten rzutował także na czystość korytarzy czy klatki. Trudno mieć o to pretensje do hotelu - kiedyś takie rzeczy trzeba zrobić. Remont trwał także na ulicy bezpośrednio przed hotelem.
Generalnie jestem bardzo zadowolony z pobytu w tym hotelu.

Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Tomek0873
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gmhoteloslo, Kundeansvarlig, Hotell BondeheimenOdpowiedź udzielona 23 kwietnia 2019

Hello, thank you so much for your feedback! Have a nice day!

Zrecenzowano: 10 czerwca 2016

Lokalizacja ok,obsluga mila,czyste pokoje ,lazienkaSpedzilam Swieta Bozego Narodzenia w Norwegii i bylo bardzo milo-warto jechac.Mili ludzie smaczne dania-spokoj.Warto pojechac z Oslo do Bergen pociagiem dziennym-widoki cudowne.

Termin pobytu: grudzień 2015
Dziękujemy, Dorota M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: gmhoteloslo, Kundeansvarlig, Hotell BondeheimenOdpowiedź udzielona 13 czerwca 2016

So nice to hear that you had an enjoyable stay with us. We hope you have the opportunity to visit us on another occasion ! Have a nice day!

Zrecenzowano: 9 października 2015

Bardzo wygodny i ładny pokój, pyszne śniadania i darmowa zupa wieczorem przy recepcji. Po godzinach pracy kawiarni kawa i herbata dostępne bezpłatnie przy recepcji, można przechować bagaż w przypadku wcześniejszego przyjazdu lub późniejszego wyjazdu. Obok recepcji sklep z tradycyjnymi norweskimi strojami, ceny porażają, ale pooglądać warto :)

Termin pobytu: kwiecień 2015
Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano: 2 września 2015

Hotel Bondenheimen położony jest w centrum, niedaleko dworca głównego. Można do niego dojść pieszo ok 10 min. Kawa dla gości gratis w recepcji. Świetne jedzenie - śniadania kontynentalne - bufet. Wybór na śniadanie był niesamowity jak na Hotel 3-gwiazdkowy. Cena dosyć wysoka, ale na warunki norweskie jest ok. Polecam świetny wybór na weekendowy wyjazd.

Termin pobytu: sierpień 2015
Dziękujemy, Violinek