“Błąd w tytule. Nie Londyn a Oslo.”

National Gallery w Londynie
Nr 12 wśród 341 atrakcji (Oslo)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 28 lutego 2017

Munch , Munch , ale nie tylko.
Duża kolekcja pięknych i wartych zobaczenia prac.Jak "Widok na Wystawe Światową" Maneta, Renoire "Mała kąpiąca się", czy portret Hansa Jeagera.
Naprawdę warto zobaczyć. Bo tylko tutaj i tylko tutaj ciekawe historie kradzieży obrazów Muncha.

1  Dziękujemy, wojlen
Filtrowanie

Zrecenzowano 3 października 2016

Jedno z najlepszych muzeów w Oslo. Ogromna ekspozycja czeka na zwiedzających a wśród prawdziwych perełek czeka na Ciebie diament obraz Edwarda Muncha KRZYK. Muzeum jest czynne także w niedziele...wstęp wolny. Polecam wszystkim miłośnikom sztuki i nie tylko.

Dziękujemy, Jarosław J
Zrecenzowano 22 maja 2016

Udaliśmy się do tego muzeum, nawet nie wiedząc, że jest tam najsłynniejszy obraz "Krzyk" i to był bardzo dobry krok, bowiem spokojnie obejrzeliśmy wszystkie sale. Muzeum jest ogromne i prezentuje dzieła różnorodnych artystów. Dobrze rozplanowana ekspozycja pozwala swobodnie przechodzić z epoki do epoki. Polecamy.

Dziękujemy, Daniel R
Zrecenzowano 24 maja 2015 z urządzeń przenośnych

Nie wiem skąd ten Londyn w nazwie...ale nie ważne. Całe muzeum nie jest zbyt duże. Ekspozycja fajnie ułożona i podzielona na 3 części ( rożne kolory ścian). Dominuje sztuka XIX wieku. Oczywiście obrazem nr 1 jest "Krzyk", który warto zobaczyć na żywo.

Dziękujemy, K S
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 27 grudnia 2013

National Gallery to wyjątkowe miejsce .Znależć tam można dzieła wszystkich największych artystów malarzy z całego świata.Ja w szczególności polecam obrazy Vincenta Van Gogha,np.słoneczniki.Na uwagę zasługuje także obraz Venus z lustrem Diego Velazqueza.

Dziękujemy, Londyn488

National Gallery w Londynie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w National Gallery w Londynie? Podziel się wrażeniami!