Ciekawe miejsce

Z racji lokalizacji - nad samym fiordem, na skraju ścisłego centrum miasta - jest to znakomite... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2018
AniaMW
Bielsko-Biała, Polska
Fajne miejsce z pięknym widokiem

Z górne części placu fortecy rozpościera się piękny widok na port oraz miasto. Są również tam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 lutego 2018
miciurinm
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 899)

Zrecenzowano: 18 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Sama twierdza mieści w sobie kilka muzeów o tematyce militarnej, a to mnie nie skłoniło do zwiedzania  Na jednym z brzegów twierdzy znajdują się 2 punkty widokowe. Z tego, położonego niżej, udało mi się zrobić przepiękne zdjęcia portu.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2015
Dziękujemy, Paweł A
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2016

Polecam na spacer. Sama forteca nie jest jakąś wielką atrakcją, ale warto tu się wdrapać, aby podziwiać widok na port i Aker Brygge.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2016
Dziękujemy, KamaGB
Zrecenzowano: 4 kwietnia 2016

Świetne miejsce skąd można podziwiać miasto. Z tego zamku całe Oslo wygląda magicznie! Obowiązkowy punkt wycieczki!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2015
Dziękujemy, Isleeen
Zrecenzowano: 30 marca 2016

Ciekawe miejsce na spacer . Z góry wspaniały widok na Oslo Fiord i Aker Brryge . Armaty szczególnie zainteresowały naszego synka - 6 lat . Udało nam się zobaczyć zmianę warty .

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2015
Dziękujemy, KarinaA73
Zrecenzowano: 10 lutego 2016

bedac w oslo nie powinno sie tego nie zobaczyc piekny widok na oslo fiord na ratusz, budynek gdzie co roku przyznaja nagrode Nobla ,przystan oraz znany deptak akerbrygge z wieloma kawiarniami i restauracjami przy nabrzezu

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2015
Dziękujemy, hugoMauraNorwegia