Oslo

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019
kar0l255
Szczecin, Polska
Co za widoki

Świetnie moc sobie wjechać na górę żeby podziwiać panoramę Oslo. Naprawdę super miejsce. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 29 lipca 2019
aniolwglanach
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 243)

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Bardzo ładna skocznia połączona z muzeum narciarstwa. Na terenie muzeum jest też sala zabaw dla dzieci w konwencji bajkowej. Na samą skocznię można wjechać na sam szczyt, z którego jest piękny widok na całe Oslo. W okresie letnim jest możliwość zjechania z szczytu skoczni na specjalnej tyrolce. Pozdrawiam.

Dziękujemy, kar0l255
Zrecenzowano: 29 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie moc sobie wjechać na górę żeby podziwiać panoramę Oslo. Naprawdę super miejsce. Polecam kazdemu

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, aniolwglanach
Zrecenzowano: 3 maja 2019

Jedna z ładniejszych skoczni na jakich byłem. Piękny widok na Oslo, niesamowita konstrukcja. Dla chętnych wjazd na wieżę, muzeum narciarstwa, sklep pamiątkarski i symulator skoków.
Miejsce szczególne dla polskich skoków narciarskich. Na starej Hollmenkolenbakken aż 5x wygrywał Adam Małysz. Na niej odniósł swój pierwszy sukces w 1996 roku. Na obecnej, przebudowanej w 2010 roku skoczni raz udało się wygrać Piotrowi Żyle.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Tomek0873
Zrecenzowano: 23 kwietnia 2019

Nie sądziłam, że to taka ogromna konstrukcja!!! Warto zaparkować na samym dole i wejść na poziom muzeum narciarstwa po tych wielkich stopniach. To daje w kość, ale doświadczenie nieocenione. Samo muzeum - po prostu o sporcie / pogodzie - takie sobie. Natomiast wieża widokowa to perełka lub wisienka na torcie. Panorama ze skoczni przepiękna. I widać, że Oslo to w sumie nieduże miasto. Skocznia ogromnie mi się podobała. Natomiast odradzam wizytę w symulatorze lotów - stary sprzęt, kiepska optyka - szkoda pieniędzy.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Leta W
Zrecenzowano: 11 września 2018 z urządzeń przenośnych

Skocznia Holmenkollen robi ogromne wrażenie. Gigantyczny piękny obiekt z historią w tle. Warto wejść wysoko pod sam zjazd i podziwiać roztaczajace się wokół widoki. Trochę treningu jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
1  Dziękujemy, 154krzysztof_