Szybko, bez opóźnień

Klimatyzacja, czysto, szybko. Nawet nie znając języka można bardzo łatwo podróżować, wszystko... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019
Joanna K
Polecam

Zrecenzowano: 6 czerwca 2019
LeahNutella
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 104)

Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Klimatyzacja, czysto, szybko. Nawet nie znając języka można bardzo łatwo podróżować, wszystko czytelne.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 6 czerwca 2019

W każdym mieście, które odwiedzam, staram się podróżować metrem. W Wiedniu było to niezwykle łatwe i tanie. Bilet działający godzinę (niezależnie od ilości przejazdów lub stref) kosztował €2,4 (lub €1.2 dla osób ze zniżką). Bardzo łatwe było dla mnie zorientowanie się, gdzie muszę wysiąść lub kiedy zmienić linę. Zarówno stacje jak i pociągi były utrzymane w czystości i bardzo często widywałam spacerującyh ochroniarzy, którzy zapewiali bezpieczeństwo.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, LeahNutella
Zrecenzowano: 12 maja 2019

Jak we wszystkich wielkich miastach metro to niezastąpiony środek podróży. Szybciej się nie da. Metro pojawia się na stacjach co 3 - 5 minut, w praktyce nigdy więc na nie specjalnie nie czekamy. To wiedeńskie jest czyste i bezpieczne, a w połączeniu z innymi środkami komunikacji zapewnia sprawne przemieszczanie się po całym mieście. W tym roku odkryłem aplikację QANDO. Polecam, można wyszukiwać linie, połączenia, przesiadki. Bardzo praktyczne.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, Marcin66
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

Bardzo Latwo dojechać do centrum Wiednia z lotniaka. Bilet w automacie zero problemu z zakupem ale język angielski albo niemiecki. Latwo i bezpiecznie.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Rodusik
Zrecenzowano: 27 marca 2019

Sprawne, punktualne i czyste, ale bez rewelacji. Stosunkowo mało linii metra jak na tak duże miasto i w wiele miejsc nie można dojechać.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, piotrm398