“przyjemnie, trzeba rezerwować”
Glacis Beisl — recenzja

Glacis Beisl
Nr 246 wśród 5 155 Restauracje (Wiedeń)
Kuchnie: Austriacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Spotkania biznesowe, Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Lunch, Obiad, Po godzinach, Rezerwacje
Okolica: Neubau
Zrecenzowano 11 września 2019

Znajdująca się przy Museums Quartier restauracja to urokliwe miejsce, gdzie nad głowami wiszą nam kiście prawdziwych winogron. Przystawki są serwowane bardzo szybko, dania główne obfite, spory wybór win. Ogródek jest przecudowny i zachęca do dłuższej posiadówki. Nie dziwi więc brak miejsc i kolejka oczekujących. W menu można znaleźć nawet pierogi i są to duże 4 klasyczne pierogi ruskie. Jest i Wienerschnitzel. I w zasadzie te potrawy cieszą się największą popularnością. Fajne miejsce.

Dziękujemy, Ilona Ł

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po zwiedzenia Wiednia udalismy sie do Glacis Beisl na kolacje. Ciekawy wystroj, czulismy sie jak w ogrodzie, mila, kompetentna obsluga. Bardzo smaczne jedzenie. A wszystko niedaleko centrum. Polecamy na romantyczna kolacje we dwoje. Restauracja otwarta bardzo dlugo.

Dziękujemy, Paweł J
Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Czy da się zjeść w Centrum Wiednia nie płacąc 200 zł za dwie osoby? Okazuje się, że tak. Jednym ze sposobów to udanie się do Glacis. Bardzo fajnie miejsce, skryty ogród w sercu tętniącego życiem miasta. A do tego ogród w którym można smacznie zjeść. Za dwa dania z karty "specjałów wiedeńskich" lokalne piwo oraz wodę z cytryną zapłaciliśmy 28 euro. Jedzenie pyszne, porcje niczego sobie, obsługa profesjonalna, bez problemu porozumieć się można po angielsku no i miejsce wśród drzew i roślin. Polecam.

Dziękujemy, Mateusz F
Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Godna polecenia restauracja w tej części Wiednia. Smacznie, spore porcje, miła obsługa i klimatyczny ogródek. Polecam :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Oolii_wka
Zrecenzowano 19 stycznia 2018

Polecam lokal, ze względu na jakość jedzenia, świetną obsługę oraz bardzo przystępne ceny. Bardzo zacne porcje, wszystko sprawnie podane. Nie ma problemu z komunikacją po angielsku i można płacić kartą (co w Wiedniu nie jest takie oczywiste).
Może być problem z parkowaniem. Polecam gulasz i sztukę mięsa.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, karbator

Glacis Beisl — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wiedeń, Wiedeń

Wiedeń, Wiedeń

Byłeś(-aś) w Glacis Beisl? Podziel się wrażeniami!