Wiedeń

“Urokliwe ogrody”
Glacis Beisl — recenzja

Glacis Beisl
Nr 257 wśród 5 156 Restauracje (Wiedeń)
Kuchnie: Austriacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Spotkania biznesowe
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Neubau
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Po zwiedzenia Wiednia udalismy sie do Glacis Beisl na kolacje. Ciekawy wystroj, czulismy sie jak w ogrodzie, mila, kompetentna obsluga. Bardzo smaczne jedzenie. A wszystko niedaleko centrum. Polecamy na romantyczna kolacje we dwoje. Restauracja otwarta bardzo dlugo.

Dziękujemy, Paweł J

Zrecenzowano 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Czy da się zjeść w Centrum Wiednia nie płacąc 200 zł za dwie osoby? Okazuje się, że tak. Jednym ze sposobów to udanie się do Glacis. Bardzo fajnie miejsce, skryty ogród w sercu tętniącego życiem miasta. A do tego ogród w którym można smacznie zjeść. Za dwa dania z karty "specjałów wiedeńskich" lokalne piwo oraz wodę z cytryną zapłaciliśmy 28 euro. Jedzenie pyszne, porcje niczego sobie, obsługa profesjonalna, bez problemu porozumieć się można po angielsku no i miejsce wśród drzew i roślin. Polecam.

Dziękujemy, Mateusz F
Zrecenzowano 1 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Godna polecenia restauracja w tej części Wiednia. Smacznie, spore porcje, miła obsługa i klimatyczny ogródek. Polecam :)

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Oolii_wka
Zrecenzowano 19 stycznia 2018

Polecam lokal, ze względu na jakość jedzenia, świetną obsługę oraz bardzo przystępne ceny. Bardzo zacne porcje, wszystko sprawnie podane. Nie ma problemu z komunikacją po angielsku i można płacić kartą (co w Wiedniu nie jest takie oczywiste).
Może być problem z parkowaniem. Polecam gulasz i sztukę mięsa.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, karbator
Zrecenzowano 16 lipca 2017

Bardzo dobra i stylowa knajpka na tyłach MQ (od ich południowej strony).
Trzeba wyjść na ulicę i dopiero od niej schodzimy schodkami w dół.
Można zjeść na zewnątrz, ale chyba lepiej w środku.
Przemiła, sympatyczna, młoda obsługa.
Bardzo dobra i niezbyt rozbudowana karta.
Dzieci zadowolone ze sznycli i pierogów.

Termin wizyty: maj 2017
Dziękujemy, Wobaj

Glacis Beisl — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wiedeń, Wiedeń

Wiedeń, Wiedeń

Byłeś(-aś) w Glacis Beisl? Podziel się wrażeniami!