“Kawa w kultowym miejscu ”
Cafe Sacher Wien — recenzja

Cafe Sacher Wien
Nr 26 wśród 149 Desery (Wiedeń)
Kuchnie: Austriacka, Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Po godzinach, Lunch, Dostawa, Rezerwacje, Na wynos
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Żeby spróbować słynnego tortu Sachera trzeba trochę postać w kolejce. Chętnych dużo bo i miejsce i sam tort bardzo znany. Smakowo przyznam że jak dla mnie dobry ale nie znakomity ale ja nie jestem fanką słodkich ciast z bitą śmietaną. Reszcie towarzystwa smakował. Kawy zaś to przeróżne wariacje z likierem i, śmuetanami i innymi słodkimi dodatkami. Wybrałam kawę o nazwie Maria Teresa ina podwójnym espresso i było OK.

Dziękujemy, AnnaBata
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SacherHotels, Manager, Cafe Sacher WienOdpowiedź udzielona 8 września 2019

Dear AnnaBata,

Thank you very much for taking the time to tell us about your visit to the Café Sacher Wien.

We are happy to hear that you enjoyed our delicious "Original Sacher-Torte" which is truly difficult to resist. We completely agree that despite the fact that its an absolute necessity to try the delicious Original Sacher-Torte, the experience of being enchanted in a different era, due to the unique design and historic decor, a visit to the Café Sacher, is a must whilst in Vienna.

My team and I appreciate the time you took to share your comments with us and hope to welcome you again soon.

Kind regards,

Reiner Heilmann
General Manager

Zrecenzowano 1 września 2019

Sądzę, że warto się tu wybrać żeby spróbować oryginalnego torcika Sachera. Byliśmy w okolicach godziny 15 i nie było zbyt długiej kolejki (15 minut czekania). Zaproponowano nam miejsca na wysokich krzesłach na parterze. Żałuję, że zgodziliśmy się bo na piętrze są wygodniejsze miejsca i klimat jakby inny. Torcik kosztował 7,5 EUR. Jako wyjście rodzinne to dosyć droga impreza ale warto wstąpić do tego klimatycznego miejsca.

Dziękujemy, Mario2031

Dear Mario2031,

I am sorry to hear that the service was not up to your expectations. Please be assured that we take your feedback serious to continually improve our service standards. We very much hope that we will have the pleasure to welcome you back – in order to fully convince you of our Café!

Kind regards from Vienna,

Reiner Heilmann
General Manager

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czekalismy niestety prawie 1 godz w kolejce zeby moc wejsc. No coz ilosc turystow we Wiedniu jest ogromna! Dobry torcik Sacher, strudel i czekolada na goraco. Mozna tez zjesc 'na slono': Wiener sznycel itd ale zdecydowanie miejsce jest odpowiedniesze jako kawiarnia.

Dziękujemy, aleksandracpl
Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Ponoć nie można być w Wiedniu i nie wstąpić do Sachera na ich oryginalny torcik :) całkowicie przypadkowo znaleźliśmy się w pobliżu i stwierdziliśmy - czemu nie, wchodzimy! Przy wejściu była bardzo mała kolejka, obsługująca pani szybko przydzielila nam miejsce na zewnątrz, tak jak chcieliśmy. Zamówiliśmy po klasycznym torciku z bitą śmietaną i chociaż byliśmy trochę sceptycznie nastawieni, to zgodnie stwierdziliśmy, że jest wart i swojego rozgłosu i ceny ;) pyszna czekolada, pyszne, słodkie ciasto idealnie łączące się smakiem z bitą śmietaną. Może nie każdemu przypadnie do gustu, może i faktycznie w wielu miejscach można zjeść coś podobnego, równie dobrego, to jednak polecam wybrać się do Sachera :) smak ciasta, atmosfera miejsca, przepych i szyk, to że tablica informuje że w tym miejscu jadał także Vivaldi.. Po prostu warto, choćby po to żeby poczuć tą atmosferę :D

1  Dziękujemy, kga42019
Zrecenzowano 3 lipca 2019

Nie ma to jak dobra reklama. Aby wejść do środka trzeba swoje odczekać w dość długiej kolejce, ale jak się wejdzie to czas nie jest straconym. Oferta odpowiada poziomowi oceny podniebienia. Tak torcik czekoladowy jak też apfelstrudel - przesmaczne, nie wspominając o wybornej kawie, własnej marki. Warto tu wstąpić i grosza nie poskąpić.

Dziękujemy, aruisz

Cafe Sacher Wien — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Sacher Wien? Podziel się wrażeniami!