“Przekąski ”
Trzesniewski — recenzja

Trzesniewski
Nr 3 wśród 41 Szybkie posiłki (Wiedeń)
Opcje wyżywienia: Obiad, Śniadanie, Lunch, Bufet, Dostawa, Na wynos
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kanapeczki jak za młodych lat w bistro przy dworcu w Katowicach z tą różnicą że w Polsce można było wybrać pastę i Pani smakowała nią bułkę A u Trześniewskiego są gotowe małe kanapeczki z różnymi pastami z prostych składników. Do tego można się napić małego piwka. Fajny przerywnik w zwiedzaniu zabytków Wiednia. Miejscówka też super, tuż przy placu Stefana Polecam.

Dziękujemy, AnnaBata

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa jest historia tego punktu gastronomicznego. Warto tu wstąpić na małe co nie co. Zestaw kanapek według potrzeb i piwko dają energię na dalsze zwiedzanie Wiednia.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano 7 lipca 2019

Fajne miejsce warto zajrzeć. Kanapki to za dużo powiedziane to są mini kanapeczki lecz wybór past jest bardzo duży i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, musieliśmy poczekać na wolne miejsce aby móc zjeść w lokalu tłok duży lecz w dobrych i znanych lokalach zawsze jest dużo ludzi :)

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Łukasz K
Zrecenzowano 1 lipca 2019

Małe kanapeczki z żytniego chleba o najróżniejszych smakach. Podstawą jest pasta jajeczna, a oprócz niej pieczarki, śledzie, szynka i inne smaki. Do tego małe piwko. Świetna przekąska - raczej nie dla tych co lubią dużo zjeść, bo cenowo nie jest tanio.
polecam

1  Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano 21 maja 2019

będąc w ścisłym centrum Wiednia zauważyłem napis "Trześniewski" w bocznej uliczce. Zainteresowany nim, wszedłem do lokalu i zastało mnie tam mega pozytywne zaskoczenie. Pyszne, ciekawe, jednocześnie BARDZO PROSTE, przekąski o charakterze hiszpańskich tapas (w kontekście sposobu konsumpcji, wielkości i pojemności serwowanego z nimi piwa/wina). Smaki bardzo ciekawe, miejsce MEGA klimatyczne, piwko "Pfiff". Super miejsce, pyszne jedzenie, bardzo ciekawa historia miejsca (marki). Miejsce zdecydowanie warte polecenia.

1  Dziękujemy, Krzysiek M

Trzesniewski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wiedeń, Wiedeń

Byłeś(-aś) w Trzesniewski? Podziel się wrażeniami!