“Okropnie ”
FIRST by Rosenberger — recenzja

FIRST by Rosenberger
Nr 872 wśród 5 153 Restauracje (Wiedeń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa, Duże grupy, Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Lunch, Śniadanie, Po godzinach, Obiad, Bufet
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zatrzymaliśmy się w drodze powrotnej z Chorwacji, godzina 11.00, dosłownie jeden klient pijąc tylko kawę i czytający gazetę, obsługa nie raczyła podnieść wzroku znad telefonów czy przestać rzucać do siebie papierowej kulki z nudów, kiedy chcieliśmy o coś zapytać odburknięto, że tutaj nie mówią po angielsku więc 0 jakiejkolwiek pomocy w zrozumieniu co nakładamy na talerze, ceny absolutnie nie adekwatne do dań (1 parówka wrzucona po prostu do frytownicy, bez smaku10 €), zupa "gulaszowa" to jakiś sos pieprzowy, wszystko zimne, byliśmy bardzo zawiedzeni, wyszliśmy głodni z rachunkiem 37€ i bólem brzucha

Dziękujemy, Passenger745860

Zrecenzowano 23 września 2018 z urządzeń przenośnych

swietnie umiejscowiona resturacja w centrum z naprawde dobrym jedzeniem(zupa vege przepyszna) i wysmienitym miejscowym piwem
Bardzo polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Darek K
Zrecenzowano 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przerwa na kawę i toaletę jest nieodzownym punktem podczas zwiedzania.Punkt gastronomiczny jest ogromnym kompleksem.Można tu zjeść i śniadanie i obiad i kolację i napić się kawy.Pierwsze wrażenie nieco oszałamiające -bo znajduje się w nim mnóstwo sal i mrowie ludzi różnych nacji.Jednak wydaje mi się, że warto polecić to miejsce, gdyż każdy znajdzie coś na co ma ochotę i co lubi.Samoobsługowa forma sprzedaży,rozwiązuje problem komunikacji.My wypiliśmy pyszną wiedeńską kawę Melange-do której kubeczek jest gratis-miła pamiątka.Pyszne, świeże ciasta i torty-to to, o co nam chodziło.Znaleźliśmy miejsce w przytulnej, stylizowanej na zabytkową-sali.Cywilizowana toaleta-bezpłatna-ale trzeba w kasie oddać bilet, za który wcześniej zapłaciło się 0,50€-oddają pieniądze.Wprowadza to trochę zamieszania, bo przy kasach są kolejki.Wydaje mi się jednak, że warto wiedzieć o tym miejscu.

Termin wizyty: sierpień 2018
1  Dziękujemy, 00DANERYS
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre miejsce by zjeść coś z austriackiej kuchni, napić się kawy po wiedeńsku i zjeść swojskie ciasto za nie wygórowane pieniądze. Wszystko ładnie wyeksponowane więc szybko można wybrać coś dla siebie. Polecam no i w cenie kawy po wiedeńsku dostaje się kubek w prezencie.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 964danutak
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miła i duża kawiarnia oraz bar. Ceny nie są wygórowane. Pyszne ciasta szczególnie apfelstrudel.. Dodatkowo dostaliśmy kubek do kawy gratis :)

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 215januszk

FIRST by Rosenberger — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wiedeń, Wiedeń

Wiedeń, Wiedeń

Byłeś(-aś) w FIRST by Rosenberger? Podziel się wrażeniami!