Wiedeń

“Ocena”
Aida — recenzja

Aida
Nr 64 wśród 149 Desery (Wiedeń)
Kuchnie: Austriacka
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście

Atmosfera w porządku, lecz obsługa do niczego. Żadnego powitania tylko rzucenie kart na stolik. Przy płatności kartą, kręcenie nosem, a kiedy już znalazłem drobne to bez pytania Pan wydał mi automatycznie wliczając sobie napiwek, nawet o tym nie informując. Lody okropne, a pani, która je podaje nie umie ich nakładać. Gałka spadała zaraz po podaniu do ręki klientki.

Dziękujemy, AdrianW2378

Zrecenzowano 1 września 2019

Jest tu zawsze tłoczno. Obsługa bardzo miła i sprawna. Torciki do wyboru. Jednak ile można wybierać na jeden raz. Kawa we wielu odsłonach. Ogólnie klimatycznie i przyjemnie w samym centrum.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano 8 maja 2018

Już pomijam fakt, że trzeba bardzo długo czekać na obsługę. Zamówiłam ciastko francuskie z kremem i malinami i było tak strasznie twarde, krem strasznie słodki i gęsty a nie kremowy po prostu nie jadalne... Francuskie ciasto powinno być kruche, delikatne, a te było tragiczne... Nigdy więcej

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, wiolamz
Zrecenzowano 10 października 2016

tort Sachera - najlepszy jaki jadłam i w dodatku w najlepszej cenie, w porównaniu z tym, co dzieje się w cukierniach dookoła (a jest to samo centrum Wiednia).

Termin wizyty: październik 2016
Dziękujemy, Hanna1529
Zrecenzowano 13 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Dobra kawa, miła obsługa, ale lodów nie polecam - czuć było w nich zmrożoną wodę. Te kupione na ulicy są zdecydowanie lepsze

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, A8764PXrobertw

Aida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Aida? Podziel się wrażeniami!