Wiedeń

“Pysznie :)”
Gasthaus Elsner — recenzja

Gasthaus Elsner
Nr 17 wśród 5 155 Restauracje (Wiedeń)
Kuchnie: Austriacka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Okolica: Neulerchenfeld

Polecam Wiener Schnitzel i ciemne piwo Doppelmaltz. Pysznie i w przystępnej cenie. Za jeden taku zestaw 13€. Z pewnością wrócę tu przy najbliższej okazji.

Dziękujemy, Katarzyna L

Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie w duzych porcjach, dobra kawa i piwo. Jak na Wieden w bardzo przyzwoitej cenie. Miejsce nie powala wygladem, ale jest czysto i schludnie. Pomocna obsluga, ktora z cierpliwoscia i usmiechem reaguje na turystow. Jest sala dla niepalacych, ale niestety troche dym przechodzi z sali dla palacych. Naprawde polecam to miejsce na obiad i piwo.

Dziękujemy, 943marcing
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019

Jest to jedna z nielicznych niedrogich restauracji we Wiedniu,która oprócz niskich cen oferuje dobre jakościowo i kulinarnie jedzenie. Dania typowo austiackie,na czym nam zalezalo,duże porcje. Mila obsługa. Polecam

Dziękujemy, Marcin F
Zrecenzowano 4 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy nasz lokal w Wiedniu. Nie za bardzo ogarniałem system platnosci za parkowanie ale pani kelnerka i wlasciciel pomogli zakupić i wypełnić bilecik. Co do jedzenia to jeden z najlepszych sznycli jakie zjedliśmy w Wiedniu. Wszystko świeże i dobrze przygotowane. Nie jest to wykwintna restauracja ale dobra jadłodajnia. Mili ludzie i smaczne jedzenie-czego więcej oczekiwać?

Dziękujemy, KrolKier
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

To nie jest typowa knajpa dla turystów. Pyszne, typowo lokalne jedzenie w bardzo przystępnych cenach. Polecam

Dziękujemy, adampC7082QO

Gasthaus Elsner — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wiedeń, Wiedeń

Byłeś(-aś) w Gasthaus Elsner? Podziel się wrażeniami!