Super lokalizacja, czysty duży i bardzo dobrze wyposażony apartament. Cicho i spokojnie. Darmowy parking, co jest dużym udogodnieniem. Mieliśmy z rodziną bardzo udany wyjazd. Polecam dla rodzin z dziećmi.

Wskazówka dotycząca pokoi: Bardzo czysto, nowoczesnie urządzone. Polecam
Dziękujemy, Kw1at
Zrecenzowano: 7 września 2019

Polecam hotel w 100%. Świetna lokalizacja hotelu, bardzo dobre śniadania, duży wybór, pyszne ciasto do śniadania, miły personel. Blisko do ulicy handlowej, dużo restauracji i knajpek dookoła. Nasz kolejny pobyt również będzie w tym hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: Wygodne łóżko, duży pokój, czysto. Jedynie brak klimatyzacji w okresie letnim jest odczuwalny.
Dziękujemy, renata20192019
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Wiekowy pensjonat ale czysty i w świetnej lokalizacji. Dobre śniadanie, miła i pomocna obsługa. Miejsce parkingowe pod drzwiami pensjonatu. W okolicy deptak Wiednia metro tramwaje i dworzec autobusowy.

Dziękujemy, Freedom20593759401
Zrecenzowano: 27 marca 2019

Ekstra położenie, czysto, bardzo smaczne śniadania, super obsługa, darmowy parking. Jednym słowem bardzo miło wspominam to miejsce. Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości to dla mnie jak najbardziej na plus.

Termin pobytu: marzec 2019
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Michauos
Zrecenzowano: 26 listopada 2018

Przyzwoity hotelik w dogodnej lokalizacji w centrum. Czysto i schludnie. Oczywiście pokoje i całość raczej stara, ale za te pieniądze nie można oczekiwać fajerwerków. Miła obsługa, dodatkowy plus za darmowy parking w centrum. Największa zaleta to bardzo dobre śniadanie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Skromnie, ale czysto i schludnie.
Termin pobytu: listopad 2018
Typ podróży: Podróż służbowa