“Rodzinna kolacja ”
Ribs of Vienna — recenzja

Ribs of Vienna
Nr 107 wśród 5 154 Restauracje (Wiedeń)
Kuchnie: Austriacka, Grill
Polecane, biorąc pod uwagę: Duże grupy
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Okolica: Śródmieście

Przepyszne żeberka .za każdym razem jak jestem w Wiedniu muszę je zjeść . Tym razem byla pierwszy raz ze mną żona bardzo sobie chwaliła , porcje takie że ledwo idzie zmieścić . Atmosfera w lokalu świetna. W dodatku szefostwo to Polacy . Obowiązkowy punkt jeśli chodzi o kulinarne zwiedzanie Wiednia

Dziękujemy, G1933FVmarcins

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Z pewnością jedna z bardziej popularnych restauracji we Wiedniu ciesząca się uznaniem głównie turystów z Dalekiego Wschodu (tak na oko 75% gości to Chińczycy, Japończycy i Koreańczycy) ale bez wcześniejszej rezerwacji (ja napisałem do nich maila) raczej tu nie przychodź, gdyż jeśli się na to zdecydujesz będzie Cię czekać długie czekanie w długiej kolejce przed wejściem. Co do jedzenia to oczywiście żeberka wieprzowe - polecam takie "mieszane" w trzech różnych smakach bo każde danie to dosłownie metr wieprzowych żeber więc warto je podzielić i spróbować kilku różnych wersji. Doskonały był też stek wołowy (jeden z lepszych jakie próbowałem w Austrii) Obsługa działa szybko i sprawnie ale trochę anonimowo - no ale jeśli jest tylu gości to nie ma czasu na poświęcanie zbyt wielu czasu jednemu stolikowi. Do tego niezłe piwo i wino i za wszystko zapłaciliśmy 120 Euro (była nas czwórka) a mogłoby być nawet taniej bo porcje są tak ogromne, ze można śmiało wziąć jedna nawet na dwie osoby. Generalnie polecam.

Dziękujemy, strekker66
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Zeberka bardzo dobrze przyprawione ale chcąc wszystkich obsłużyć właściciele chyba skrócili czas obróbki cieplnej - mięso nieco twardawe i nie odchodzi od kości - trochę zawód.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Natalia M
Zrecenzowano 18 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

I my dołączamy do zadowolonych gości. Lokal z klimatem i pysznym jedzeniem. Żeberka pierwsza klasa. Jeśli to prawda że wlascicielami są Polacy, to jestesmy bardzo dumni :-) Życzymy aby tak jak teraz to klient czekał na stolik a nie odwrotnie;-)

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 171rb5
Zrecenzowano 13 stycznia 2019

Przytulne miejsce, swobodna atmosfera, zimne piwo i apetyczne jedzenie. Fantastyczna obsługa i cudowne właścicielki!!! FANTASTYCZNE MIEJSCE :)!

W 100% do polecenia!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Wiktoria S

Ribs of Vienna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Ribs of Vienna? Podziel się wrażeniami!