Miejsce do spotkań

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019
danielbronisz
Warszawa, Polska
Jak w całym Wiedniu tak i tu jest pięknie! Choć tłoczno...

Zrecenzowano: 22 maja 2019
RecenzjeAgnieszki
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 925)

Zrecenzowano: 3 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce do spotkań , w pobliżu bardzo dużo kawiarenek. Polecam Juliusa Meilna bardzo dobra kawiarnia i sklep , można tu zrobić ciekawe zakupy spożywcze. A w kawiarni można zjeść pyszny deser i wypić bardzo dobrą kawę

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, danielbronisz
Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Akurat trafiliśmy tam i w deszczu i w słońcu. Tłumy ludzi w obu przypadkach. Mnóstwo wycieczek i turystów. Ale warto choć przejść tamtędy.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, RecenzjeAgnieszki
Zrecenzowano: 12 maja 2019

Plac Św. Szczepana to zarówno funkcjonalne jak i geograficzne centrum miasta. Swoją nazwę zawdzięcza oczywiście najważniejszej budowli na nim się znajdującej czyli katedrze. Bezpośrednio na plac dotrzemy dwiema liniami metra i możemy z niego ruszyć na najbardziej handlowe ulice Wiednia: Graben, Karntnerstrasse czy Kohlmarkt. Ciekawym elementem na placu jest zestawienie średniowiecznej architektury (katedra) z nowoczesną budowlą ze szkła i stali czyli z postmodernistycznym Haas House, który mieści restauracje i sklepy. Chociaż lubię takie zestawienia w tym przypadku mam uczucia mieszane.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Marcin66
Zrecenzowano: 27 marca 2019

Chyba największa wizytówka Wiednia i ściągająca największą ilość turystów. Piękne budynki, katedra, dookoła mnóstwo sklepów. Zdecydowanie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, piotrm398
Zrecenzowano: 3 października 2018 z urządzeń przenośnych

Turystyczna i handlowa dzielnica Wiednia .mozna zrobic zakupy w markowych sklepach ,kupic pamiatki .wypic kawe , zjesc dobre lody ,zawsze jest duzo ludzi bez wzgledu na pore dnia polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, jolanta f