Zapisz
Wielki lunapark

Jest tu mnóstwo atrakcji różnego rodzaju i dla dzieci to wielka frajda. Oraz dla dorosłych, którzy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2020
PetrusM1975
Warszawa, Polska
Super rozrywka dla rodzin z dziecmi,

Super rozrywka dla rodzin z dziecmi, 5 min od lini metra, sporo atrakcji niestety podczas pobytu w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 23 lutego 2020
Irek S
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 842)

Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

...wesołe miasteczko :) choć ja nie jestem w stanie się przekonać do korzystania z takich atrakcji, co dwa metry dostaje zawału na widok co rusz jeszcze bardziej przeraźliwych karuzel itd, a szczytem dla mnie jest wyścig szczurów albo dziecięca karuzela na kucykach to zdecydowanie fajne miejsce i warte odwiedzenia kiedy marzyło ci się pójść kiedyś do wesołego miasteczka rodem z amerykańskich filmów :)

Dziękujemy, katarzynapietka
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Kolorowo, głośno, mnóstwo atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie. Niektóre z atrakcji zapierają dech w piersiach, patrząc na to wszystko może zakręcić się w głowie;) Jest zaplecze gastronomiczne, są lody. Dożo ludzi, dużo zabawy.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Joanna K
Zrecenzowano: 15 czerwca 2019

Prater to było jedno z obowiązkowych miejsc podczas naszej wizyty we Wiedniu. Widać, że park rozrywki ma już swoje lata, choć nie brak również nowości. Pięknie wygląda po zmierzchu- kolorowo i tajemniczo:) za każdą atrakcję płaci się osobno więc trzeba iść przygotowanym:)

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Aneta K
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Prater z naszymi małymi dziećmi po prawie 30latach od kiedy sami tam byliśmy i takie wyrażenie ze czas się tam zatrzymał i raczej nie jest to dobra kontowania bo całość owszem wzbudza sentyment ale jednak trąci myszką.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, MIKS-owie
Zrecenzowano: 16 kwietnia 2019

Trafiliśmy przypadkiem, po pierwsze bolały nas nogi po spacerach w nieodpowiednich butach i do lotu mieliśmy ok 5 godz. więc postanowiłam, że jeszcze tam pojedziemy. Nie oczekiwałam czegoś wow, wydawało mi się, że nic tam nie ma a jednak było fajnie :) No i warto mieć gotówkę przy sobie :)

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, Magda1508