Zrecenzowano: 28 stycznia 2018

Bardzo wygodny pokój, choć widać upływ czasu. Żadnych uwag do czystości. Restauracja: kolacja - bufet smaczna i różnorodna. Można na piechotę dojść do terminala lotniska i podobnie do parkingów wokół lotniska.

Termin pobytu: styczeń 2018
Dziękujemy, Agata_Serafin
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robert E, Manager, NH Vienna Airport Conference CenterOdpowiedź udzielona 29 stycznia 2018

Dear Agata_Serafin, thank you very much for your stay and for the time to share your wonderful feedback with us. We are happy that we have been able to satisfy all your needs and hope to welcome you again soon. Best regards,

Zrecenzowano: 12 marca 2016

Pokój wygodny dość dobrze wyposarzony. Hotel tuż przy porcie lotniczym z dużym zapleczem konferencyjnym. Okolica żadna, chyba że lubisz patrzeć na samoloty (ja tak) Nie ma gdzie pobiegać. Do najbliższej Billi jakiś kilometr.Na uwagę zasługuje hotelowa restauracja. "szwedzki stół" ale mi bardzo smakowało zarówno śniadania jak i dania obiadowe. No i ta kawa...szkoda że nie da się wypić więcej - doskonała

Wskazówka dotycząca pokoi: w pobliżu lotniska więc bez znaczenia
Termin pobytu: kwiecień 2015
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, jamikra
Zrecenzowano: 1 stycznia 2016 z urządzeń przenośnych

Super hotel jeśli trzeba dłużej czekać na samolot. Przylecieliśmy o 5 rano, o 19 mieliśmy następny samolot. Napisaliśmy wcześniej o której będziemy. Pokój na nas czekał. Duże, wygodne łóżko. Łazienka z wanną. Hotel ma restauracje. Wifi w pokojach. Najważniejsze - do lotniska bardzo blisko, trzeba prZejść tylko przez parking :)

Termin pobytu: styczeń 2016
Dziękujemy, nataliagiska
Zrecenzowano: 27 maja 2014

Super hotel przy lotnisku,blisko sklep Billa,najobfitszy szwedzki stół na śniadaniu, na jakim byłam (mieliśmy opcję BB).Czyściutko,przepiękny pokój i wspaniała łazienka.Nie wiem,czy jest tam basen-nie byłam zainteresowana.Gorąco polecam!!!!

Termin pobytu: maj 2014
Dziękujemy, 787Anna
Zrecenzowano: 27 stycznia 2014 z urządzeń przenośnych

Bardzo niewygodne i twarde łóżka. Hotel stracił już swoją świeżość i jest mało przytulny. Bezpośrednio przy lotnisku po przejściu przez ulice. Nadaje sie max na jedną przymusową noc.
Dobre śniadania i miła obsługa. Darmowe WiFi na terenie całego obiektu.

Termin pobytu: styczeń 2014
Dziękujemy, cracowia