“Wiener Schnitzel <3”
Cafe Votiv — recenzja

Cafe Votiv
Nr 398 wśród 5 149 Restauracje (Wiedeń)
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 8 września 2019

Miejsce oddalone trochę od centrum, dzięki czemu ceny nie są aż tak wygórowane.
Postanowiliśmy zjeść absolutnego klasyka czyli sznycla po wiedeńsku i to miejsce było strzałem w dziesiątkę! Ogromny, na cały talerz, cieniutki, podany z kartoffelsalat, pomidorem, ogórkiem i obowiązkową ćwiartką cytryny. Schnyzel był naprawdę przepyszny. Obsługa bardzo miła, początkowo się nie dogadaliśmy, ale wszystko się wyjaśniło. Polecam!

Dziękujemy, 479maarti

Zrecenzowano 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przytulne miejsce z przyjemnym klimatem w samym centrum Wiednia. Ze względu na bliskość położenia różnych obiektów uniwersyteckich zawsze jest gęsto odwiedzana przez akademicką społeczność. Miałem przyjemność zjeść tam zarówno obiad (wiedeński sznycel podany z ubraną w ciekawą formę sałatką ziemniaczaną) jak i na deser (strudel z jabłkami i gorąca czekolada). Zarówno jedno jak i drugie podejście do Votiv Cafe muszę określić jako w pełni udane. Kuchnia wydaje jedzenie szybko, a ceny są przystępne. Czasem można trafić na fajne tanie duety - cappuccino + apfelstrudel za 5,50 Euro. Polecam to miejsce, jeśli jesteś akurat w okolicy.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 88maciejw88
Zrecenzowano 19 grudnia 2018

Szukaliśmy czegoś do zjedzenia przy jarmarku świątecznym na rathausplatz i wybór na tę restaurację padł przypadkowo. Nie zawiedliśmy się jednak. Ceny o połowę niższe niż w innych restauracjach, a jedzenie naprawdę pyszne. Co prawda czekaliśmy godzinę na jedzenie, ale przed złożeniem zamówienia, zostaliśmy o tym poinformowani przez kelnera - sytuacja całkowicie zrozumiała ze względu na weekend i bliskość jarmarku. Jak najbardziej polecamy!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, 664mateuszg
Zrecenzowano 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecone przez miejscowych. Tanio i pysznie. Idealne na śniadanie lunch I kolacje. Położone w pięknym miejscu. Bardzo blisko głównych atrakcji. Studencka miejscówka. Chętnie wrócę. Dla mnie numer jeden.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, AdrianaLpl
Zrecenzowano 7 sierpnia 2018

Na tę restaurację trafiliśmy przypadkowo. Zachęcił nas zewnętrzny taras z widokiem na pobliski kościół oraz zestaw Tort Sachera plus cappuccino za 4,50 euro. Ceny innych napojów, deserów oraz dań były bardzo przystępne. Wszystko elegancko podane przez miłą i szybka obsługę. Polecam serdecznie. Byliśmy miło zaskoczeni. Na pewno tu jeszcze wrócimy :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, sansarium

Cafe Votiv — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe Votiv? Podziel się wrażeniami!