Wiedeń

“Kawiarnia ze wspomnieniem”
Cafe-Konditorei Aida — recenzja

Cafe-Konditorei Aida
Nr 80 wśród 149 Desery (Wiedeń)
Kuchnie: Kawiarnia
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Na wynos
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 4 września 2019

Byliśmy tam w sobotni wieczór w lipcu, bardzo fajna pogoda, po deszczu, a wcześniej było gorąco bardzo. Tłumy turystów jak zwykle w Wiedniu. Postanowiliśmy spróbować tortu Sachera, tak reklamowanych lodów własnej produkcji i do tego herbaty zielonej z miętą. Muszę przyznać że sam torcik jest dobry ale nie powalał na kolana, spodziewałem się czegoś chyba bardziej wykwintnego. Lody super- te o smaru tortu Sachera były pyszne, te drugie o smaku ciasteczkiem były zbyt słodkie. Zdjęcie zrobione już po zjedzeniu tortu i lodów- smakowało jak widać. Polecam.

Dziękujemy, kwwojt

Zrecenzowano 9 sierpnia 2018

Zamówiona kawa "large Brauner", czyli podwójne espresso, ze spienionym mlekiem oraz odrobiną bitej śmietany. Pani z obsługi przynosi tylko podwójne espresso. Myślę sobie ok, każdy może się pomylić. Po około 10 minutach udało się w końcu "dorwać" do kelnerki, i zwrócić jej uwagę, że pomyliła zamówienie. Po czym Pani zabrała mi te espresso, dolała do już zimnej kawy, równie zimne mleko, i dołożyła odrobinę bitej śmietany... Szok... W mc donald's jest 100 razy lepsza obsługa. I tam z pewnością by tę kawę wymienili. Mimo wszystko Pani po takiej akcji i tak upomniała się arogancko o opłatę serwisową przy płaceniu rachunku...

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Matma D
Zrecenzowano 16 listopada 2016

NA PLUS: kultowa sieć wiedeńskich kawiarnio-cukierni; ceny małej kawy to ok. 2.20 euro; uprzejma obsługa; gdzie oprócz słodyczy i kawy można zjeść śniadanie;

NA MINUS: lekko przestarzały wygląd, ale wszystkie lokale utrzymane są w podobnym klimacie;

Termin wizyty: listopad 2016
Dziękujemy, york671
Zrecenzowano 10 października 2016

Jak w tytule. Cukiernia w samym centru. Nie bardzo wytworna ale z pewnością ma swój urok i charakter, zabiega o miano kultowej i na takie też zasługuje. Przepyszne słodkości, dwa piętra z małymi stoliczkami z widokiem na pl. św. Stefana. Ceny przyzwoite. Najlepiej pójść do toalety przed uregulowaniem rachunku, a wtedy możemy sobie odliczyć 1 euro od rachunku. Uczciwa rzecz w porównaniu z tym, że w innych miejscach płaci się osobno 0,5e za skorzystanie z toalety.

Termin wizyty: październik 2016
3  Dziękujemy, Hanna1529
Zrecenzowano 1 września 2016

Sympatyczna cukiernia (kawiarnia) w centrum Wiednia. Na zewnątrz stoliki bardzo blisko siebie, ale wewnątrz można wygodnie usiąść i z piętra obserwować ulice miasta. Bardzo dobra kawa i ciastka. Ceny przystępne.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Jacek P

Cafe-Konditorei Aida — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Cafe-Konditorei Aida? Podziel się wrażeniami!