Trzeba zobaczyć

Świetna wystawa obrazów i nie tylko. Koniecznie zwiedzać z audio guidem. Cena to 16euro/os + 7euro... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019
Road750542
Spotkanie z malarstwem

Wieluartystów:Bruegl,Santi,Rubens, caravaggio i wielu innych to przedewszystkim zbiory... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 marca 2019
koliberos
Świętokrzyskie, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (9 359)

Zrecenzowano: 7 kwietnia 2019

Świetna wystawa obrazów i nie tylko. Koniecznie zwiedzać z audio guidem.
Cena to 16euro/os + 7euro za audio guidey dla dwóch osób. Należy pamiętać, ze muzeum jest zamknięte w poniedziałek. Jedno z najlepszych miejsc w jakich byłem w Wiedniu. Spędziłem tam ponad 5 godzin i uważam, ze to było za krótko.

Plusy:
- koniecznie z audio guidem (niestety polskiego brak, ale ten angielski był porządny)
- Wystawa nt Egiptu, Rubens,
- można robić zdjęcia
- darmowa szatnia/szafeczki na plecak

Minusy:
- brak audio guide'a w języku polskim
- brak działających automatów do zakupu biletów, przez co kolejka do kas mimo niezbyt dużej ilości turystów była bardzo długa. Generalnie sprzedaż biletów w kasie była bardzo, bardzo powolna.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Wieluartystów:Bruegl,Santi,Rubens,
caravaggio i wielu innych to przedewszystkim zbiory Habsburgów.Nie jestem znawcą sztuki,ale na pięknie się znam i wśród wszystkich dzieł boli obecność wystawy mam nadzieje czasowej Marka Rothko i tylko dlatego 4 gwiazdki.Dodalem jedno z jego"dziel by mozna bylo porównać,myślę,że poznacie

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, koliberos
Zrecenzowano: 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe muzeum godne polecenia nawet tym którzy są amatorami sztuki tak jak my i znają się na niewielkiej garstce obrazów z tego miejsca. Sam gmach, wystrój robią niezle wrażenie. Świetne obrazy Brugela. Zwiedzaliśmy bez przewodnika ale można wypożyczyć przewodnika audio. Wada jest to E większość eksponatów jest opisana tylko w języku niemieckim. Wstep stud. 12 € normalny 15

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, almostdentist
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019

Jeżeli ma się w Wiedniu ograniczony czas, to warto choć obejrzeć tę monumentalną budowlę z zewnątrz.
Dobra lokalizacja w pobliżu innych zachwycających budowli.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Anowska
Zrecenzowano: 19 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

W czasie tej wizyty mieliśmy okazję zobaczyć wspaniałą kolekcję obrazów Petera Breugela, w tym obraz, który należał niegdyś do zbiorów polskich, jednak-niby nie wiadomo jak, zmienił właściciela który nie ma zamiaru go oddać. Niektórzy znają jego prawdziwy dom. Niemniej jednak Muzeum Historii Sztuki to pozycja obowiązkowa, która zmienia cały czas swoją ofertę i za każdym razem proponuje nam coś nowego.

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
1  Dziękujemy, przemys_awt2016