Pałac Schönbrunn (Schloss Schonbrunn)
Zapisz
Należy zobaczyć

Piękne miejsce na zwiedzanie podczas słonecznego dnia. Można podziwiać piękny ogród i wspaniały... Przeczytaj więcej

TurystaMagda
Wrocław, Polska
Zwiedzanie pasiadłości rodziny cesarskiej.

Potrzeba całego dnia na spokojne zwiedzanie posiadłości. Piękny park i jego zabudowa. Ogrody wstęp... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2020
Skrzat2018
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (42 544)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyne niepowtarzalne miejsce w Austrii i Europie. Piękno tu zgromadzone jest balsmem dla oczu. Cudowna architektura bajecznie wkomponowana w rzeźbę terenu. Całość ubarwiają przestrzenne ogrody. Wnętrza pałacu pełne przepychu. Spacer po komnatach z dobrym przewodnikiem to konieczność.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Piękny pałac i piękne ogrody. Miejsce warte i godne zobaczenia - tego się nie da opowiedzieć. Osobiście to co tam się znajduje - bogactwo eksponatów oszałamiające i to że jest to miejsce bezpośrednio związane z Sisi i nie tylko (?). Polecam Bardzo !!!

Dziękujemy, daro66
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Warto kupić bilety online - ominie się wtedy kilometrowe kolejki do kasy ale uwaga musisz być punktualnie (przedział 20 minut) inaczej bilet przepadnie... Sale robią wrażenie, jest dostępny adioprzewodnik więc otrzymuje się dużą porcję cennych informacji. Obowiązkowy przystanek przy zwiedzaniu Wiednia.

1  Dziękujemy, Irek B
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce godne polecenia. Kawał pięknej i bogatej historii Austrii.
Polecam. Możliwość kupna biletów online. Na miejscu długie kolejki do kasy.

1  Dziękujemy, AndiT44
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

To cudowny kompleks pałacowy i dobrze zachowanymi wnętrzami, w których niestety nie można robić zdjęć. Ja bilet kupiłam w automacie przy darmowej szatni i wejście miałam za 3 minuty na Grand Tour. Do ręki dostajemy darmowy audioguide, Jest także opcja w języku polskim. W samym pałacu można spodziewać się tłumów turystów. Posiadłość jest rozległa, prócz fantastycznych ogrodów możemy wejść także do zoo czy Desert House (osobno płatne atrakcje). To był chyba mój pierwszy raz kiedy widziałam mrówkojada i białego wilka.

Dziękujemy, Ilona Ł