Wiedeń
Inna niż u nas skromna ale robi wrażenie

Warto zwiedzić jest inna niż polskie kościoły. To zupełnie inny styl. Naprawdę warto tu wejść... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 września 2019
Labusz
Częstochowa, Polska
Bardzo ciekawy punkt na mapie Wiednia

Bardzo ciekawe miejsce zarówno dla chrześcijan jak również pod kątem architektury,historii i muzyki... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 września 2019
AnnaBata
Dąbrowa Górnicza, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (22 444)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwie jedna z najlepszych atrakcji turystycznych we Wiedniu. Przepiękna architektura przyciąga wzrok turysty. Wnętrza warte zwiedzenia.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Katedra robi wrażenie. Zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Polecam wszystkim miłośnikom architektury sakralnej. Pecam zwiedzać na tygodniu. W weekend tłumy zwiedzających.

Dziękujemy, AndiT44
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna katedra. Widziałem ką tylko z zewnątrz wieczorową porą o zrobiła na mnie duże wrażenie. Ładnie oświetlona z dużą ilością zdobień na kościele.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Byłem na maszy, słuchałem koncertu na organy (te po prawej). Pięknie, bardzo pięknie. Punkt numer 1 na liście miejsc do odwiedzenia. Wejść można za darmo. Masz też za darmo (tzn. co łaska na tacę ;) ) Byłem w niedzielę, więc i kolejki zapewne były mniejsze.

Dziękujemy, BabaJagaPatrzy
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcja dla wszystkich- takie centralne miejsce spotkań na Stephanplatz. Fotkę pewnie zrobisz, bo to standard. Dla dzieciaków- mniej.

Dziękujemy, _ukaszc639