Zapisz
Duma Wiednia

Wspaniały majstersztyk gotyku , duma Wiednia budowany kilkaset lat. Robi duże wrażenie zarówno z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2020
PetrusM1975
Warszawa, Polska
MÓDL SIĘ I PRACUJ

Wspaniały kościół boży i katolicki niestety nie po polsku ale do przeżycia jak sie pamięta co na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 6 kwietnia 2020
kurdebela
Krakow, Wisconsin
Przeczytaj wszystkie recenzje (23 717)

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niewątpliwie jedna z najlepszych atrakcji turystycznych we Wiedniu. Przepiękna architektura przyciąga wzrok turysty. Wnętrza warte zwiedzenia.

Dziękujemy, HARAAM
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Katedra robi wrażenie. Zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Polecam wszystkim miłośnikom architektury sakralnej. Pecam zwiedzać na tygodniu. W weekend tłumy zwiedzających.

Dziękujemy, AndiT44
Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna katedra. Widziałem ką tylko z zewnątrz wieczorową porą o zrobiła na mnie duże wrażenie. Ładnie oświetlona z dużą ilością zdobień na kościele.

Dziękujemy, 938jarekb
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Byłem na maszy, słuchałem koncertu na organy (te po prawej). Pięknie, bardzo pięknie. Punkt numer 1 na liście miejsc do odwiedzenia. Wejść można za darmo. Masz też za darmo (tzn. co łaska na tacę ;) ) Byłem w niedzielę, więc i kolejki zapewne były mniejsze.

Dziękujemy, BabaJagaPatrzy
Zrecenzowano: 21 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcja dla wszystkich- takie centralne miejsce spotkań na Stephanplatz. Fotkę pewnie zrobisz, bo to standard. Dla dzieciaków- mniej.

1  Dziękujemy, _ukaszc639