“Dobre jedzenie w dobrej cenie”

Centimeter I beim Rathaus
Nr 323 wśród 5 155 Restauracje (Wiedeń)
Kuchnie: Austriacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Okolica: Josefstadt
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam resteuracje. Można zjeść tutejsze specjały w przystępnej cenie. Jedzenie ładnie podane, smaczne. Szczególnie polecam sznycel.

Dziękujemy, 165bartoszs

Zrecenzowano 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja blisko centrum, dobre opinie, do tego dość niskie jak na Wiedeń ceny- tego właśnie szukaliśmy dlatego wstapilismy do Centimetera. Restauracja posiada uroczy ogródek gdzie też zdecydowaliśmy się usiąść. Szybko dostaliśmy menu, swoją drogą bardzo fajne, ponieważ przy każdym daniu jest zdjęcie co pomaga w wyborze :D kelnerzy mówili po angielsku takze nie było problemu z dogadaniem się. Nasze zamówienia okazały się ogromne! A zwłaszcza wiedeński sznycel, zdecydowanie mogłyby go zjeść dwie osoby, ja nie podolalam sama całemu :D do tego pyszne frytki plus zimne smaczne piwko - czego chcieć więcej. Centimeter jest bardzo fajnym miejscem, jeśli ktoś nie chce wydać milionów na obiad a jednak smacznie zjeść :) w menu przeważają raczej austriackie dania, ale są też inne (np bardzo dobre naleśniki z mięsem, sosem i serem czy też Burgery). Polecam!

1  Dziękujemy, kga42019
Zrecenzowano 3 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal w świetnej lokalizacji, niedaleko ratusza, znajduje się w klimatycznej uliczce a sama restauracja ma nietuzinkowy wystrój. W lokalu można palić, co było małym zaskoczeniem.

Obsługa świetna - bardzo kontaktowa, kelnerka, która rzeczywiście interesuje się wygodą gości. Dostępna jest też karta ze zdjęciami jedzenia (co prawda tylko jedna), ale było to spore ułatwienie, bo w lokalu nie ma angielskiego menu.

Natomiast osobiście nie mogę polecić gulaszu - był zimny, sos był zbyt wyrazisty i niezbyt pasował do lanych klusek, które były natomiast bez smaku (tego . Znajomi chwalili za to inne, mięsne dania.

Plus za sposób podania jedzenia - mój gulasz znajdował się w ładnym naczyniu, zupy były podawane w uroczych garnuszkach.

Porcje są natomiast duże, dlatego nikt nie wyszedł głodny. Ogólne wrażenie bardzo pozytywne, tyle że zamówione danie akurat nie należało do najlepszych.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Ekstrawagancka
Zrecenzowano 17 września 2018

Knajpa odwiedzana głównie przez lokalnych, z jedzeniem w miarę tanim (jak na Wiedeń) i dużymi porcjami. Niestety wg. mnie samo jedzenie zostawia trochę do życzenia. Jest w porządku ale bez fajerwerków.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Maciej B
Zrecenzowano 5 września 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest blisko ratusza, ale na tyle oddalona, że można tam odpocząć od zgiełku. Kiedy tam jedliśmy, nie była zatłoczona. Obsługa była szybka, a porcje wielkie.
Zamówiony sznycel okazał się podwójny i byliśmy zaskoczeni, że porcja nie jest przewidziana dla dwóch osób...
Przy wybieraniu warto się (dokładnie!) przyjrzeć karcie, w której są zdjęcia potraw.
Jak sie coś nie zgadza, to warto wykorzystać ciekawe menu w kształcie miarki i obliczyć centymetry :)
I na koniec dodam, że to miejsce idealne dla palaczy.. nikt nie zwróci uwagi na papierosy do posiłku w lokalu.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, NonStopHungry

Centimeter I beim Rathaus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Centimeter I beim Rathaus? Podziel się wrażeniami!