“Polecam!”
Cafe Restaurant Leto — recenzja

Cafe Restaurant Leto
Nr 9 wśród 4 808 Restauracje (Wiedeń)
Okolica: Śródmieście
Okolica: Śródmieście
Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, pyszne jedzenie, miła obsługa, przystępne ceny... Polecam wszystkim :) Dzięki klientowi chce się wracać :) super lokalizacja w centrum starówki więc wszędzie blisko.

Dziękujemy, Kamil G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LAkhtin, Manager, Cafe Restaurant LetoOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Kamil G,

thank you for your feedback!
Looking forward to see you again!

Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie przygotowane przez uprzejma obsługę . Serdecznie Polecam . Napewno wrócę tu ponownie .

Dziękujemy, kesja s

Dear kesja s,

thank you very much for your feedback!
We are looking forward to welcoming you soon again!

Zrecenzowano 8 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w tej restauracji z polecenia znajomych. Zamówiliśmy sałatkę z awokado i beef tatara. Jedzenie super, bardzo smaczne i przygotowane na świeżo. Super atmosfera, miła obsługa i wszystko na plus. Wrócimy tutaj na 100% ! Polecam !

Dziękujemy, Eliza S

Dear Eliza S,

thank you very much for your lovely feedback. We are happy to read that you enjoyed your time in Leto. It would be a pleasure seeing you again soon!

Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam restaurację. Potrawy przygotowywane z sercem i świeżo. Piękny wystrój oraz dobry klimat. Mały minus za czas oczekiwania na obsługę kelnerow. Polecam z pewnością wrócę.

Termin wizyty: maj 2018
2  Dziękujemy, Angelika K
Zrecenzowano 5 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja rewelacyjna! Moja ocena na 5 ☆ dla kucharzy, którzy rewelacyjnie przygotowali dla nas bardzo dobre potrawy. Mała uwaga dla kelnerów, którzy podeszli do nas po dłuższym czasie. ;-)

Termin wizyty: maj 2018
3  Dziękujemy, mr7mike

Cafe Restaurant Leto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wiedeń, Wiedeń

Byłeś(-aś) w Cafe Restaurant Leto? Podziel się wrażeniami!