“Najlepsze lody w mieście”
Zanoni & Zanoni — recenzja

Zanoni & Zanoni
Nr 11 wśród 149 Desery (Wiedeń)
Polecane, biorąc pod uwagę: Rodziny z dziećmi
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Lunch, Dostawa, Na wynos
Okolica: Old University Quarter

Przepyszne lody, jedne z najlepszych w mieście :) Polecam też mrożony jogurt i kawę Obsługa miła, zamówienie szybko jest podawane.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, Małgorzata G

Zrecenzowano 25 maja 2019

Bardzo sprawna obsługa , doskonała jakość jedzenia , o lodach nie wspomnę bo to osobny temat - są po prostu przepyszne o niecodziennych smakach.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, Dreamer39320283980
Zrecenzowano 22 września 2018

Do lodziarni chodzę za każdym razem gdy jestem w Wiedniu i to każdego dnia. Polecam lody (prawdziwe, włoskie i przepyszne). Nie jest to to samo, co w polskich lodziarniach, Gałka lodów to nie takie maleństwo tylko porządna porcja. Najlepsze to lody miętowe (after eight), kawowe, kokosowe i cynamonowe, jabłkowe (jeśli ktoś lubi kwaskowate). Ale jeśli nie masz ochoty na lody to zdecyduj się na jogurt mrożony! Lekki, lekko kwaskowaty i smaczny.
Polecam również kawę i kanapki i deser Tiramisu :) Jestem stałym bywalcem tej lodziarni.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Małgorzata G
Zrecenzowano 25 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W samym centrum. Gwarno, ale przepyszne lody - każdy z wybranych smaków spełnił oczekiwania i dobra kawa. Warto, mimo że konkurencja ogromna.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, is37
Zrecenzowano 26 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Jeśli chcesz zjesc przepyszne sniadanie I desery to jest wlasciwe miejsce . może nie jest tanio ale warte swojej ceny . znajduje się w centrum Wiednia . miła i szybka obsługa .

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, 127ellab

Zanoni & Zanoni — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wiedeń, Wiedeń

Byłeś(-aś) w Zanoni & Zanoni? Podziel się wrażeniami!