“Nie polecam ”

Goldener Adler Restaurant
Nr 35 wśród 544 Restauracje (Innsbruck)
Kuchnie: Austriacka, Współczesna
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje

Dwa razy, podczas różnych wyjazdów gościliśmy w tej restauracji. Jedzenie za pierwszym i drugim razem bardzo słabe. Podejście Pana Kelnera, który obsługiwał nas dwukrotnie, sprawiało ze czuliśmy się niechcianymi gośćmi. Kelner mało pomocny i antypatyczny.

Dziękujemy, 796katarzynag

Zrecenzowano 21 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Slabe jedzenie, dlugo sie czeka az ktos podejdzie przyjac zamowienie. Sznycel bardzo sredni, zimne ziemniaki, brak menu, na caly stolik dostalismy jedna karte... Ogolna ocena 1/10

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Rafał T
Zrecenzowano 21 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie, jednak są lepsze restauracje w mieście. Trudno dostać stolik, a cena jest stosunkowo wysoka. Można było oczekiwać więcej.

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, 474katarzynaz
Zrecenzowano 14 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Mimo ciepłego wieczoru usiedliśmy wewnątrz restauracji i nie było rozczarowania. Wnętrze ciekawe z fantastycznym klimatem starego Innsbrucka. Obsługa miła i sprawna. Karta krótka ale teściowa. Tatar i cielęcina ok. Steki wołowe w połączeniu z kurkami super. Na deser strudel wyśmienity. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, Karkut S
Zrecenzowano 13 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Byliśmy grupą kilkunastu osób na kolacji. Przystawki zamówiliśmy na dwóch półmiskach dla wszystkich i to był świetny pomysł ! Spróbowaliśmy prawie wszystkiego co było typowo regionalne w karcie i było doskonałe. Ja jadłem jagnięcinę i był to dobry wybór. Sprawny serwis i przyzwoite austriackie wina oraz deska lokalnych serów na deser dopełniły pozytywnych wrażeń. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2016
Dziękujemy, piotrb541

Goldener Adler Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Goldener Adler Restaurant? Podziel się wrażeniami!