“Splendor ”
Monte Carlo Harbor — recenzja

Monte Carlo Harbor
Nr 5 wśród 29 atrakcji (Monte-Carlo)
Informacje o atrakcji
Zrecenzowano 10 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Cóż, jachty wartości milionów euro w porcie otoczonym górami schodzącymi wprost do lazurowego morza, czy może być lepiej?

Dziękujemy, ola b
Filtrowanie

Zrecenzowano 21 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Warto zobaczyć. Ocieka obrzydliwym przepychem i bogactwem, jednak jachty, które tu stoją wzbudzają zachwyt. Polecam nocą, kiedy wszystko ożywa.

Dziękujemy, Wojciech H
Zrecenzowano 14 kwietnia 2017

Byłem z 30 razy. Raz nawet widziałem jak Książe Albert przyjechał swoim Lexusem do Yachtclubu w porcie. Ani nie sposób tego miejsca ominąć, ani nie wolno. Od małych jednostek typu luksusowa motorówka, poprzez największe i najbardziej luksusowe jachty świata, do olbrzymich wycieczkowców. Tyle, że wycieczkowiec mieści się naraz jeden. Za to każdego dnia inny. Parada przepychu, bogactwa i próżności. Wieje Wielkim Światem. Konwencja. Bogatych ma kto podziwiać, a turyści ocierają się o świat z hollywoodzkich filmów. Malowniczo i bardzo przyjaźnie. Nie czujesz żadnych kompleksów. Jesteś przecież MC. A nie każdy tam bywa :)

Dziękujemy, Rzepcia
Zrecenzowano 19 marca 2017

Kolega mnie tam zapędził. Ja się nie interesuję podróżami morskimi. Ale jak zobaczyłem te cacka, to rzeczywiście stwierdziłem, że było warto tam podejść.

Dziękujemy, andrzejs66
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 21 listopada 2016

To koniecznie trzeba zobaczyć. Piękny widok, wspaniałe jachty, bogactwo Monako. Tego się nie zapomina.

Dziękujemy, 79Olga1979

Monte Carlo Harbor — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Monte Carlo Harbor? Podziel się wrażeniami!