Avlida Hotel(Pafos)
138 USD
79 USD
Hotels.com
Uwaga, okazja! 21% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 21% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (100 USD).

295 USD
279 USD
Uwaga, okazja! 15% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 15% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (328 USD).

Roman Boutique Hotel(Pafos)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
99 USD
93 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
Cynthiana Beach Hotel(Kissonerga)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 25/07
784 USD
Cancelon
  • Basen
Uwaga, okazja! 31% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 31% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (1 139 USD).

Zrecenzowano 28 lipca 2017

Bardzo dobry hotel zasługujący na 4 gwiazdki. Polecam serdecznie osobom, ktore chcą odpocząć, rownież rodzinom z dziećmi. Nasz pokoj to przestronny suite superior, z dwoma łazienkami, osobną sypialnią i salonem z ankesem kuchennym. Bez dopłaty otrzymaliśmy pokoj z widokiem na morze. Pokoje i łazienki bardzo czyste, sprzątane codziennie, aczkolwiek bardzo ''surowo'' urządzone, taki gustowny minimalizm. Mimo, że hotel jest ogromny to panuje cisza i spokoj.
Śniadania obfite, raczej monotonne, ale zawsze można coś wybrać dla siebie. Obiadokolacje przepyszne, codziennie po kilka dań tematyczych z rożnych regionow Europy. Natomiast desery- mistrzostwo świata! Obsługa serwisowa profesjonalna, bardzo uprzejma, po kilku dniach znają już imiona większości gości ;).
Brak plaży przy bezpośrednim zejściu do morza, ale dla nas nie było to jakoś specjalnie uciążliwe. Polecam hotel serdecznie!

• Data pobytu: maj 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, iwekb
Zrecenzowano 20 grudnia 2016

Spędziliśmy 2 noce w tym hotelu w grudniu i z czystym sumieniem mogę go polecić każdemu! Hotel ładny, nowoczesny i zadbany. Bardzo czyste pokoje i wygodne łóżka oraz śniadanie w postaci bufetu. Bardzo miła obsługa zarówno w recepcji jak i na sali bufetowej. Serdecznie polecam, bo hotel naprawdę wart jest swojej ceny. Jako ciekawostkę podam, że zaraz po drugiej stronie jest Lidl z ciekawymi produktami, które można dostać tylko na Cyprze :)

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Pasior
Zrecenzowano 3 maja 2016

Fajny hotel,miła i pomocna obsługa, codziennie sprzątane pokoję i wymieniane ręczniki. Smaczne sniadania,lecz mało zróżnicowane,w styłu brytyjskim.Ne ma wygodnego zejścia do morza.Hotel zapewnia transfer z i na lotnisko w Pafos. Piękne zachody słońca!!! Płatny internet - 15 euro za 7 dni.

Wskazówka dotycząca pokojów: Po obu stronach hotelu są budowy, lepiej prosić pokój z widokiem na morze.
Data pobytu: kwiecień 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, ana_siriachenko
Zrecenzowano 24 kwietnia 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel zasluguje na 4gwiazdki. Obsluga hotelu bardzo mila i uczynna. Pokoje bardzo czyste, codzienne sprzatane. Sniadania wysmienite, ktore mozna bylo kosztowac na slonecznym tarasie w przepieknym widokiembna morze.

Data pobytu: kwiecień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Excellent good! The best in town.
Zrecenzowano 22 kwietnia 2016

Napiszę wypunktowaną opinię:
Typ pokoju: One Bedroom Superior Suite Sea View (rezerwowany na oficjalnej stronie, nie przez booking)

Atuty lokalizacji:
1. Zapewniony transport busem z lotniska i na lotnisko (duża wygoda);
2. 200 m do Lidla (przy apartamencie ogromne ułatwienie);
3. Spokojna okolica, oddalone od centrum 10 min autobusem - przystanek obok hotelu. Spacerem ok. 30 min.
4. 15-20 min autobusem na Coral Bay
5. 5 min od hotelu Park Archeologiczny "Tombs of the Kings"

Atuty hotelu:
1. Ogromny apartament - 70m2 z widokiem na morze ( zobacz moje zdjęcia). Dwie łazienki, dwa TV, klimatyzacja, duży taras (akurat w naszym). Cudowny widok z balkonu.
2. Hotel dobrze utrzymany - czysto, nowoczesny minimalizm
3. Świetnie wyposażona kuchnia wraz z pralką i zmywarką
4. Codziennie sprzątany (podłoga), co drugi dzień łazienka, wymiana ręczników
5. Osobne ręczniki basenowe
6. Kosmetyki w łazience, kapcie (brak szlafroka)
7. Śniadania bardzo dobre - z racji ilości Anglików standardowo było podawane śniadanie angielskie, które omijałem szerokim łukiem. Po co jeść okropną breję jajeczną, jeśli obok stoi kucharz i robi na twoich oczach pyszne omlety, jajko sadzone i naleśniki. Dość bogaty wybór.
8. Baseny zewnętrzne czyszczone codziennie, sporo wolnych leżaków (z racji niskiego sezonu).
9. Dobre jedzenie w barze przy basenie. Spory lunch kosztuje 6-8€, pyszna pizza margarita.
10. Kompetentna i pomocna obsługa, bezpłatne drukowanie kart pokładowych na lot
11. Bezpłatny sejf
12. Szybkie windy
13. Centrum SPA (dodatkowo płatne). Basen, sauna mokra i sucha, jacuzzi bezpłatnie. Dobrze wyposażona siłownia.
14. Piękne skaliste wybrzeże - możliwość swobodnych spacerów wzdłuż linii brzegowej przez kilka kilometrów.
15. Cudowny koncert w sobotni wieczór (nie wiem czy w każdą).

Minusy:
1. Postanowiliśmy, że odpoczywamy od internetu, również za sprawą opłaty (1d-3€, 3d-8€, 7d-15€ - przez booking w cenie). Dostaliśmy dostęp na 24h za darmo, aby się odprawić - szybkość transferu bardzo niska.
2. Brak plaży - ale to był nasz świadomy wybór przy rezerwacji. I tak byśmy nie siedzieli codziennie. Na zmianę CoralBay/baseny/przy skale Afrodyty, w centrum Pafos.
3. Tylko przez pierwszy dzień jaccuzi było ciepłe. Basen w podziemiach niepodgrzewany.
4. Za mało warzyw do śniadań (tylko pomidor, ogórek, 2 x oliwki) Sugeruję dodać sałatę, rukolę i do tego jakiś dip jogurtowo-miętowy. Soki z dystrybutorów okropne - ale tak jest wszędzie. Piliśmy tylko wodę, mleko, kawę i herbatę do śniadań.
5. Drogie wypożyczenie rowerów - 10€ za dzień.
6. Lustro w łazience do wymiany - dziwne odbarwienia, plamy.
7. Ogromny błąd ze strony hotelu to brak placu zabaw dla dzieci. Jest na to miejsce.

Drobne porady:
- jeśli lot jest wcześnie rano i nie macie jak zjeść śniadania to zamówcie lunch-boxy.
- moim zdaniem nie opłaca się wykupować obiadokolacji (booking 20€, strona hotelu 15€). Za te pieniądze spokojnie można zjeść dobry posiłek w knajpie np. Meze :) Ja zrezygnowałem, ponieważ sugerowałem się opiniami, ze w sezonie niskim jest ubogo na bufecie. Nie wiem jak jest naprawdę.
- Jeśli nie wynajmujesz auta i nie masz zamiaru cały tydzień siedzieć przy basenie to zastanów się nad tygodniowym biletem autobusowym (20€). Jeden przejazd to 1,5€ i może się tego nazbierać, jeśli chcemy podróżować po Pafos i okolicy.
- dobra siatka połączeń autobusowych. Spod hotelu w obie strony co 15 min autobus 615.
- Smakołyki w Lidlu: placki chlebowe(pita?), ser halloumi, cukinia, pomarańcze, pasta oliwkowa, pizza mrożona (normalnie nie jem, ale jest całkiem dobra po dodaniu pomidora, cukinii i z sosem pomidorowym ręcznie robionym w blenderze - jest w kuchni). Nabiał jest drogi. Do tzatzyki kupowałem jogurt 1kg.
- zabrać ze sobą: przyprawy, tabletki do zmywarki i pralki, ścierkę, gąbkę do naczyń, sól, herbatę itp. Po co kupować tam.
- nie brać własnych ręczników
- koniecznie zjeść Meze. Chciałem iść do St Paul's Pillar Restaurant, ale Właściciel długo oblewał swoje urodziny, więc było zamknięte, byliśmy obok wejście do Grobowców. Cena 15 €. Było ok.
- drogie lody w lodziarniach - 1,5€ za gałkę
- zrezygnowałem z wypożycznia auta, ponieważ wiedziałem, że wrócę kiedyś na Cypr. Jeśli ktoś chce porad to polecam blog Haart. Wpiszcie dodatkowo "Cypr".

Podsumowując: zdecydowanie polecam Cypr przed sezonem. Połowa kwietnia - temperatury ok 28 stopni, dla mnie już za gorąco(inaczej odczuwalne niż w Polsce), mało turystów, nie wszystko otwarte, ceny lotów ok 250 zł w dwie strony, tańsze hotele, zieleń budzi się do życia, luz na plaży. Za sam hotel zapłaciliśmy za 3 osoby 1700 zł - naprawdę warto za tą cenę. W sezonie cena wzrasta dwukrotnie.

Pozdrawiam

Wskazówka dotycząca pokojów: Warto robić rezerwację na oficjalnej stronie.
  • Data pobytu: kwiecień 2016, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, PiotrCieszyn