“Rewelacja!”
Martelli — recenzja

Martelli
Nr 53 wśród 668 Restauracje (Pafos)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Lunch, Obiad, Śniadanie, Rezerwacje

Długo szukaliśmy miejsca gdzie możemy zjeść smacznie i w dobrej cenie. Trafiliśmy tu dzięki opiniom z tripadvisor’a i był to strzał w dziesiątkę. Przepyszne jedzenie, przemiła obsługa. Rewelacja! Byliśmy tutaj dwa razy, za pierwszym razem dostaliśmy zamówione jedzenie po dosłownie kilku minutach. Za drugim razem było tak samo! Na prawdę polecam! Ceny bardzo przystępne. Raczej powinno być $-$$ a nie $$-$$$ :) polecam!!!

The best place in Paphos to eat your dinner. Delicious! Good prices!

1  Dziękujemy, z_nicole_z

Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo duże porcje, ceny przystępne, przemiła obsługa, warto wstąpić i poczuć włoski klimat!! Na koniec miła niespodzianka w postaci lokalnego, słodziutkiego arbuza:))

Dziękujemy, alicvi
Zrecenzowano 6 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne ryba z sałatką oraz pizza duże porcje!
Bardzo miła obsługa, dba o każdy szczegół. Przyjemny wystrój, czysto.
Na pewno jeszcze wrócimy.
Polecamy!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, Agnieszka K
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byłam z narzeczonym trzy razy, aczkolwiek nasz wyjazd jeszcze nie dobiega końca wiec możliwe ze wpadniemy tu jeszcze. Jedzenie jest PRZEPYSZNE! porcje OGROMNE i ceny adekwatne co do jakości. Pracownicy są przemili! Moim faworytem był chicken parmezana, naprawdę polecam, narzeczony wybrał pizzę i chicken crema które również bardzo zachwalał. Baaaardzo czysta restauracja
POLECAM POLECAM POLECAM!

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, F1848JOsandrac
Zrecenzowano 9 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam!Byliśmy tam dwa razy na włoskim obiedzie. Smacznie, dużo i za niewygórowaną cenę. Bardzo miła Pani kelnerka:)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, marpog1972

Martelli — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Martelli? Podziel się wrażeniami!