Urlop

Wizyta wieczorem

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019
makszu
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (8 216)

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Od hotelu veronica jest bardzo blisko, trzeba spod hotelu dojechać autobusem 611, potem na stacji w harbour przesiąść się w autobus 615 kierunek Coral Bay

1  Dziękujemy, Justyna D
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Niby "kilkanaście" dziur w ziemi ale mega fascynujące. Dzieci 5 i 8 lat biegały od jednego grobowca do drugiego. Schody, tunele, ciasne przejścia, otwory. Wszędzie można wejść, wszystkiego dotknąć. Mapki, opisy. Architektonicznie cały obiekt robi niesamowite wrażenie. Polecam zacząć zwiedzanie około 18.00 i zabrać ze sobą wodę. Do tego obłędny zachód słońca.
Wejście 2,5€ a dzieci free.
Uważam że jest grobowce to pozycja OBOWIĄZKOWA przy zwiedzaniu Pafos.
Polecam każdemu.

Dziękujemy, makszu
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019

Najlepiej udać się tam po 16- tej, gdy temperatura trochę siada. Straszna tam patelnia.Zapas wody-obowiązkowy. Dojazd bus 615 za 1,5 euro z dworca Harbour. Wysiada się w połowie drogi do Coral Beach. Kierowca powie. Bilet wstępu 2,5 euro. Można pospacerować wśród grobowców, zajrzeć do środka... Mnie prędko znudziła ta eskapada gdyż temperatura była mordercza. Wychodzi się przez bramkę na teren jakiegoś hotelu na nadmorską ścieżkę. Potem długi spacer w stronę latarni morskiej. Po drodze mała plaża z knajpka, gdzie można się czegoś napić i za ok. 30 minut jest się w porcie obok zamku.

Dziękujemy, tomsam1968
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Samodzielnie wybraliśmy się komunikacją miejską i "z buta" by zwiedzić Tombs of the Kings wpisane na listę Unesco, w spokoju, z przewodnikiem oglądaliśmy to co nas interesowało. Ciekawe miejsce na mapie Pafos, będąc tam na pewno warto zobaczyć nawet jeśli nie jest się historykiem.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Mola J
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale miejsce, ktore trzeba koniecznie odwiedzic bedac w Pafos. Najlepiej udac sie pod wieczor, kiedy nie ma juz upalu i kiedy mozna obserwowac przepiekny zachod slonca.
Bilet normalny kosztuje 2,50 €.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
1  Dziękujemy, Gussia