Zrecenzowano: 4 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Okropny hotel a jedzenie jeszcze gorsze nikomu nie polecam!!! Nie zasługuje na 5 gwiazdek!! Za internet trzeba dodatkowo płacić a w dodatku taki wolny że szok jedzenie codziennie to samo i pełno mrówek w pokoju

Data pobytu: listopad 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Elżbieta J
Zrecenzowano: 18 października 2016

hotel dobry, infrastruktura ok, jedzenie badrzo smaczene, obsługa grzeczna ale stan czystosci pokoi.... nawet nie odkurzane, wyprozniane kosze, ulozone reczniki - tyle, o wiecej obsługa sie nie pokusiła, fajna siłownia

• Data pobytu: październik 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, heniutek
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zacznę od pozytywów; klimatyzacja w pokoju, czysto wszędzie, sprzątają na bieżąco jak w pokojach tak na zewnątrz hotelu i basenie, pościel i ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie no cóż. ..mieliśmy opcje śniadania/obiad kolacje wiec podajzewamy ze wiele zaoszczędzilismy nic nie tracąc z opcji all...bo rewelacji nie było. Jedzenie ok chociaż słabo zróżnicowane i przy dłuższym pobycie mogło być monotonne co dla niekturych. Miła i sympatyczna pomocna obsługa ....
W hotelu byliśmy tylko rano i wieczorem ponieważ jeździliśmy po okolicy wiec dla ludzi co lubią spędzać czas na leżaku przed basenem to ok, plaża skalista z dużymi falami zawsze..., wisi ciągle czerwona flaga ludzie się komią na własne ryzyko, brak ratownika...
Negatywy pobytu.
Płatne 30€ na 7dni WiFi ...bez możliwości korzystania na wielu urządzeniach jednocześnie to porażka....Płatne napoje do obiadokolacji... Bardzo słabej jakości animacje a wręcz można powiedzieć ich brak po kolacjii i w godzinach wieczornych. Płatna lodówka i jej zawartość podejrzewam bo nie korzystaliśmy...sejf w pokoju również. ...
Hotel można polecić osobom mało wymagającym. 3/5 Nasza ocena

Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano: 11 lipca 2016

Zwykle nie piszę recenzji,ale tym razem muszę.Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek.Bywałam w 4 gwiazdkowych i standard ich był o wiele wyższy niż ten hotel.
Jedzenie niesmaczne ,monotonne,nawet raz trafił się śmierdzący kurczak.Sniadania i obiady podawane w stołówce,a nie w 5 gwiazkowym hotelu.Kolacja natomiast w resteuracji,Przez 2 tygodnie były identyczne śniadania w tym jajecznica z proszku.Tak samo obiady i kolacje,Jadalne były tylko makarony.Ciagle te same mięsa.Ponadto w 5 gwiazdkowym hotelu brak darmowego Wi-fi.Animacje porażka-jeden animator na tak wielki hotel.przez 2 tygodnie pobytu jedynie 4 razy wieczorem grał pan okropnie fałszując.Plaza także porazka,zejście do morza skaliste i czerwona flaga czyli nie mozna się kąpać.Podczas naszego pobytu utopił sie Polak który wszedł do morza tylko do pasa.Ponadto w barach ciągle pytali o numer pokojui trzeba podpisywać jak sie brało napoje.Mogę tylko pochwalić obsługę,miła i pomocna Nie czepiam się czystości i mebli,bo to nie o to chodzi ,ale 5 gwiazkowy hotel powinien trzymać klasę aby utrzymać te gwiazdki,miła obsługa to za mało na 5 gwiazadek

Wskazówka dotycząca pokojów: Od strony morza i basenu jest ok,uważać na pokoje od ulicy śmierdzi kanalizacja
  • Data pobytu: czerwiec 2016, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Jolantar1
Zrecenzowano: 27 maja 2016

Po prostu porażka Nigdy więcej ten hotel nie zasługuje nawet na 3 gwiazdki. Jedzenie koszmarne sniadanie codziennie to samo do znudzenia. Mięsa na odiad nie zjadlem ani jednego kawałka Ohydne. Kolacja też bez szału ogólnie nie polecam nikomu tego hotelu. A co mnie najbardziej zaskoczyło to zapisują ile sie wypiło Alkoholu i soków itd. Płatne wi-fi,sejf,lodówka szok!!!!!!!!!!!!

• Data pobytu: maj 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, MateuszK6333