“bardzo udane wakacje”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Venus Beach Hotel
Miejsce nr 76 wśród 85 hoteli w Pafos
Zrecenzowano 28 lipca 2017

Spędziliśmy z przyjaciółmi na Cyprze 12 dni. Hotel bardzo miło nas zaskoczył. Zasługuje na 4 gwiazdki. Jedzenie zróżnicowane, smaczne, każdy wybierze coś dla siebie. Pokoje sprzątane codziennie, zmieniane ręczniki i pościel. Personel bardzo uprzejmy i uczynny. Nie było problemów ani z leżakami czy parasolami przy basenie lub nad morzem. Polecam ten hotel, pomimo tak wielu niezbyt miłych opinii.

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Agnieszkaxxx

Zrecenzowano 4 listopada 2016 z urządzeń przenośnych

Okropny hotel a jedzenie jeszcze gorsze nikomu nie polecam!!! Nie zasługuje na 5 gwiazdek!! Za internet trzeba dodatkowo płacić a w dodatku taki wolny że szok jedzenie codziennie to samo i pełno mrówek w pokoju

Data pobytu: listopadzie 2016, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Elżbieta J
Zrecenzowano 18 października 2016

hotel dobry, infrastruktura ok, jedzenie badrzo smaczene, obsługa grzeczna ale stan czystosci pokoi.... nawet nie odkurzane, wyprozniane kosze, ulozone reczniki - tyle, o wiecej obsługa sie nie pokusiła, fajna siłownia

• Data pobytu: październiku 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, heniutek
Zrecenzowano 15 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Zacznę od pozytywów; klimatyzacja w pokoju, czysto wszędzie, sprzątają na bieżąco jak w pokojach tak na zewnątrz hotelu i basenie, pościel i ręczniki wymieniane codziennie. Jedzenie no cóż. ..mieliśmy opcje śniadania/obiad kolacje wiec podajzewamy ze wiele zaoszczędzilismy nic nie tracąc z opcji all...bo rewelacji nie było. Jedzenie ok chociaż słabo zróżnicowane i przy dłuższym pobycie mogło być monotonne co dla niekturych. Miła i sympatyczna pomocna obsługa ....
W hotelu byliśmy tylko rano i wieczorem ponieważ jeździliśmy po okolicy wiec dla ludzi co lubią spędzać czas na leżaku przed basenem to ok, plaża skalista z dużymi falami zawsze..., wisi ciągle czerwona flaga ludzie się komią na własne ryzyko, brak ratownika...
Negatywy pobytu.
Płatne 30€ na 7dni WiFi ...bez możliwości korzystania na wielu urządzeniach jednocześnie to porażka....Płatne napoje do obiadokolacji... Bardzo słabej jakości animacje a wręcz można powiedzieć ich brak po kolacjii i w godzinach wieczornych. Płatna lodówka i jej zawartość podejrzewam bo nie korzystaliśmy...sejf w pokoju również. ...
Hotel można polecić osobom mało wymagającym. 3/5 Nasza ocena

Data pobytu: sierpniu 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, Grzegorz S
Zrecenzowano 11 lipca 2016

Zwykle nie piszę recenzji,ale tym razem muszę.Hotel nie zasługuje na 5 gwiazdek.Bywałam w 4 gwiazdkowych i standard ich był o wiele wyższy niż ten hotel.
Jedzenie niesmaczne ,monotonne,nawet raz trafił się śmierdzący kurczak.Sniadania i obiady podawane w stołówce,a nie w 5 gwiazkowym hotelu.Kolacja natomiast w resteuracji,Przez 2 tygodnie były identyczne śniadania w tym jajecznica z proszku.Tak samo obiady i kolacje,Jadalne były tylko makarony.Ciagle te same mięsa.Ponadto w 5 gwiazdkowym hotelu brak darmowego Wi-fi.Animacje porażka-jeden animator na tak wielki hotel.przez 2 tygodnie pobytu jedynie 4 razy wieczorem grał pan okropnie fałszując.Plaza także porazka,zejście do morza skaliste i czerwona flaga czyli nie mozna się kąpać.Podczas naszego pobytu utopił sie Polak który wszedł do morza tylko do pasa.Ponadto w barach ciągle pytali o numer pokojui trzeba podpisywać jak sie brało napoje.Mogę tylko pochwalić obsługę,miła i pomocna Nie czepiam się czystości i mebli,bo to nie o to chodzi ,ale 5 gwiazkowy hotel powinien trzymać klasę aby utrzymać te gwiazdki,miła obsługa to za mało na 5 gwiazadek

Wskazówka dotycząca pokojów: Od strony morza i basenu jest ok,uważać na pokoje od ulicy śmierdzi kanalizacja
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: czerwcu 2016, podróż z ukochaną osobą
3  Dziękujemy, Jolantar1
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Pafos)
w odległości 5,2 km
Cynthiana Beach Hotel
Nr 2 z 4 w lokalizacji Kissonerga
Liczba recenzji: 1 018
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Venus Beach Hotel? Podziel się wrażeniami!

Venus Beach Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Pafos 08063, Cypr
Lokalizacja: Cypr > Paphos District > Pafos
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatne śniadanie Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Usługa przewozu Spa Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Styl hotelu:
Nr27 wśród hoteli na plaży w miejscowości Pafos
Nr32 wśród hoteli spa w miejscowości Pafos
Nr34 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Pafos
Zakres cen: 317 zł–586 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:5-gwiazdkowy — Venus Beach Hotel 5*
Liczba pokoi: 182
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Hotels.com, Booking.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Venus Beach Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Hotel Venus Beach
Venus Beach Hotel Paphos
Venus Beach Hotel Cyprus
Venus Beach Paphos

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?