Roman Boutique Hotel(Pafos)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
98 USD
93 USD
164 USD
297 USD
281 USD
Uwaga, okazja! 26% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 26% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (382 USD).

Louis Ledra Beach(Pafos)
Expedia.com
153 USD
141 USD
  • Basen
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
224 USD
176 USD
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (197 USD).

Avlida Hotel(Pafos)
137 USD
77 USD
Expedia.com
Uwaga, okazja! 48% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 48% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (147 USD).

Corallia Beach Hotel Apartments(Pafos)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
115 USD
82 USD
HotelsClick
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (92 USD).

788 USD
Cancelon
Uwaga, okazja! 18% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 18% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (964 USD).

Zrecenzowano 1 czerwca 2018

Byliśmy (2-e osoby 60+) w ostatniej dekadzie maja i nie żałujemy wydanej kasy. Hotel jest duży (ok.400 pokoi) położony na skraju Pafos od strony wschodniej. Najlepsze pokoje są na 3 piętrze, raczej od strony parkingu, ponieważ te od południa z widokiem na basen i morze są b.gorące i praktycznie nie da się w nich przebywać - lub na okrągło klima!! Do centrum Pafos jest ok.5-6 km, można się przespacerować lub za 1.5 EURO dojechać autobusem nr 611. W Louis Phaeton jest sporo udogodnień, zwłaszcza dla niepełnosprawnych , ponadto personel życzliwy i pogodny. Wykupiona opcja All. spełnia oczekiwania.

Wskazówka dotycząca pokojów: Odradzam pokoje na parterze , ponieważ słychać gwar ludzi i nie ma widoków na okolicę
  • Data pobytu: maj 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, zbigniewlos5
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paraskevas P, General Manager, Louis Phaethon BeachOdpowiedź udzielona 4 czerwca 2018

Dear guest
Thank you for choosing the Louis Phaethon Beach Hotel for your recent stay and for taking the time to share you review with us online.
We are delighted to hear that you had a wonderful and relaxing stay with us fully enjoying the location and grounds of our accommodation, our lovely views, the various facilities not to mention our friendly and courteous staff. Your kind words are greatly appreciated by all the staff.
We over joyed that we have succeeded in meeting your expectations and hope that you will soon honour us with a return visit as it will give us great pleasure to host you again.

Thank you
The Management.

Zrecenzowano 22 stycznia 2018 z urządzeń przenośnych

Plusy:

- pyszne jedzenie (bardzo duży wybór)
- pyszne drinki
- bardzo miła obsługa hotelowa
- cena
- czyste pokoje
- opcja "lunch box" (możliwość otrzymania jedzenia na wynos)

Minusy:

- zimno w pokojach (klimatyzacja nie ma funkcji grzania, więc spaliśmy pod dodatkowymi kocami)
- łóżka do wymiany (zapadnięte materace)
- wiatr wiał przez zamknięte drzwi balkonowe i uderzał nimi tak, że nie dało się spać + firanki latały jak przy otwartym oknie
- średnia wieku gości hotelowych to 65-70 lat (inwalidzi, starsi ludzie)

Pogoda w styczniu nie rozpieszczala (wichura, ulewny deszcz, mroźny wiatr, ostatniego dnia było wiosennie).

Warto wybrać ten hotel latem, kiedy jest lepsza pogoda, baseny zewnętrzne są otwarte (bo basen wewnętrzny jest bardzo mały).

Data pobytu: styczeń 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Honorata K
Zrecenzowano 16 marca 2017 z urządzeń przenośnych

Pobyt z rodzina dzieci super zadowolone, bardzo uprzejmy personel, uśmiechnięci i zyczliwi , dobre jedzenie, fajne zjerzalnie, czysta woda, brak plazy jedynie zejście do morza schodami. Hotel polecamy

Data pobytu: październik 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Patryk K
Zrecenzowano 13 stycznia 2017

Spedzilismy przerwe swiateczno-noworoczna w Louis Phaethon Beach.
Wyboru dokonalam kierujac sie przystepna cena oraz pozytywnymi opiniami o hotel.
Ogolne wrazenia z pobytu sa bardzo pozytywne, ponizej pokrotce poszczegolne elementy:
POKOJE:
Nieduze,wymagajace odnowy, aczkolwiek codziennie dokladnie sprzatane, zmieniana posciel i reczniki. Polecam pokoje z widokiem na morze- nasz nr 2108 z ladnym widokiem i bardzo cichy. Co prawda odlegolosc od recepcji, restauracji itp byla spora, mimo to warto, gdyz blizej jest duzo glosniej, wiec jak ktos lubi cisze to polecam.
RESTAURACJA:
Jedzenie pyszne,duzy wybor mies i dodatkow a nie tylko masowka typu frytki i spagetti,kolacje tematyczne( grecka, wloska, meksykanska itp), obsluga mila i bardzo szybka. Przewspaniala kolacja Sylwestrowa:) bylam pod wrazeniem
BAR:
Obsluga na medal- naprawde bardzo pozytywnie-szybko ,milo i wesolo.
Drinki bardzo dobre, smaczne wino i fajne lokalne piwko. Wszystko serwowane przez obsluge do stolikow. All Inclusive do polnocy, wyjatkiem byl Sylwester ( do 2 w nocy).
BASENY:
Niestety ze wzgledu na pore roku mozna bylo korzystac jedynie z basenu wewnatrz, musze jednak przyznac ze te na zewnatrz wygladaly fajnie wraz z malym jacuzzi obok jednego z nich.
Basen w srodku spory, jacuzzi tez- niestety ciasno bo sporo ludzi w hotelu,a brak dostepu do basenow na zewnatrz przyganial wszystkich do srodka.
ROZRYWKA:
Bingo, rzutki, quizy itp . Oczywiscie wieczorne pokazy, tutaj rozczarowalam sie troche, gdyz po pierwsze nigdy nie bylo to o zapowiedzianym czasie( mialo byc o 22 a bylo to czasem 22.40 czasem 22.20, wiec nigdy nie bylo wiadomo kiedy sie zaczenie), a po drugie w 90% to byly musicale( ilez mozna?). Nic na wesolo, zadnych wystepow lokalnych( tematycznych), jak na moj gust to troche slabo. Moze to tylko w okresie zimowym tak, moze latem jest lepiej-niewiem, w kazdym razie oceniam to slabo w porownaniu z grupami animacyjnymi ktore mialam okazje ogladac wczesniej.
OTOCZENIE:
Bardzo piekna kaplica obok hotelu, niedaleko Pafos, mozna tam sie dostac autobusem za 1.5 Euro badz spacerkiem promenada(30-40min).Osobiscie uwazam Pafos za najladniejsze z miast, ktore zobaczylismy na Cyprze. Bylismy jeszcze w Larnace i Nikozji( nie bylo tam jakiegos "wow", zwlaszcza Nikozja rozczarowala nas mega, spodziewalisy sie czegos wiecej po stolicy).Pafos natomiast klimatyczne- knajpki na deptaku, na kazdym kroku slady starozytnych budowli( polecam zobaczyc Grobowce Krolewskie i Kosciol Agia Kyriaki ).
Podsumowujac moge powiedziec ze Phaethon byl dobrym wyborem, mile spedzilismy tam swiateczno- noworoczny czas i choc pogoda byla taka sobie, fajnie bylo pospacerowac nad wzburzonym morzem i delektowac sie srodziemnomorska kuchnia.
Kazdy kto ceni dobre jedzienie, fajnego drinka i sympatyczna obsluge moze smialo wybrac ten hotel.

• Data pobytu: grudzień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Aneta J
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paraskevas P, General Manager, Louis Phaethon BeachOdpowiedź udzielona 16 stycznia 2017

Dear Guest,
Thank you for taking the time out of your day to do an online review.
We are delighted that you chose to come to us at Louis Phaethon Beach to have Christmas & New Years and makes us very happy to hear that you made a good choice. Thank you for your lovely words it is very much appreciated.
We hope to welcome you back again in the near future, all the very best wishes from all the team at Phaethon.
Thank you.
The Management.

Zrecenzowano 8 września 2016

Tygodniowy urlop z rodziną we wrześniu 2016. Wybrany głównie z uwagi na baseny i zjeżdżalnie pod kątem dziecka. Hotel jako obiekt w porządku- standard typowy dla Grecji i okolic, czyli ich 4 gwiazdki to tak jak góra nasze trzy. Główne uwagi miałbym do samych pokojów, które aż się proszą o odnowienie. W pokoju brak czajnika- trzeba poprosić we własnym zakresie. Nam dwa razy wymieniali bo nie działał, aż w końcu daliśmy za wygraną i nie było czajnika. To samo dotyczy elementów infrastruktury, jak chociażby zdezolowane automaty do gier na poziomie "-1" czy przedpotopwy stół bilardowy i podobne stoły do tenisa stołowego. Stare meble i zapuszczone ściany. Z drugiej jednak strony nie jedzie się na Cypr po to aby siedzieć w pokoju. Jak na tak duży obiekt dziwi absolutny brak Polaków- na cały hotel w naszym turnusie tylko dwie rodziny z Polski, z czego my jako jedyni z ITAKI. Hotel "przygotowany" pod gusta Anglików, których jest tam cała masa. Poczynając od jedzenia, po wszelkie "atrakcje" kończąc. Chociaż tych atrakcji to nie ma zbyt wiele, brak polskiej animacji choćby dla dzieci. Dziwne było to, że wieczorami brakuje "lokalnej atrakcji", nie licząc tych specjalnie dedykowanych dla Anglików przez ich animatorów. Jak się dowiadywaliśmy, w sąsiednich hotel co wieczór były animacje a do tego ciągła opieka polskich animatorów chociażby z klubem dla dzieci. Czyli wieczorami w tym hotelu nic się nie dzieje i wieje nudą, a brak naszych rodaków sprawia, że nie ma nawet do kogo ust otworzyć. Ktoś tu pisał, że jest świetne jedzenie- hmm to albo ja jestem taki wybredny bo dla mnie to jedzenie to żadna rewelacja. Cały tydzień to samo, tylko w innym wydaniu i oczywiście wszystko pod gusta Anglików. Jedzenie słabo przyprawione, jakby nieco jałowe- ale to moje subiektywne doznanie. W trakcie kolacji brak ciepłych napojów, w tym przegotowanej wody, tylko zimne. Dla rodzin z małymi dziećmi to niezbyt fajne rozwiązanie. Sytuację trochę ratuje azjatycki bar "MURA" przy basenach, gdzie w godzinach 12:30-14:30 można zjeść dosyć smaczną "chińszczyznę". Oprócz angielskiej "klasy pracującej" widać jeszcze trochę Rosjan (poznacie ich po wszechobecnej złotej biżuterii i męskich slipach kąpielowych, w czasach, kiedy cały cywilizowany świat używa bokserek do pływania) oraz bardzo mało Francuzów. Z plusów to fajny kompleks basenów wraz ze zjeżdżalniami. Przy samym hotelu brak plaży- do morza zejście bezpośrednio po drabince, ale nie polecam bo o tej porze roku mnóstwo wodorostów. Lepiej poszukać porządnej plaży, których to w okolicach nie brakuje. Darmowy internet tylko w okolicy lobby i recepcji. W pokojach płatny. Pokoje sprzątane każdego dnia. Spod hotelu co 10-15 minut jeździ autobus do portu w Pafos, ale ten port to też żadna rewelacja- kupa straganów z chińską tandetą oraz mnóstwo tawern o wątpliwej jakości jedzeniu.
Oficjalnie na kolacji obowiązuje strój formalny, ale w praktyce to bujda na resorach. T-shirt + krótkie spodenki i klapki są OK. Nikt nikomu uwagi nie zwraca.
Czy wybrałbym ten hotel jeszcze raz- raczej nie, ale tak jak pisałem to moje subiektywne odczucie.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, acad70