Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 22/07
Hotels.com
294 USD
280 USD
Uwaga, okazja! 27% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 27% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (382 USD).

Roman Boutique Hotel(Pafos)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
160 USD
142 USD
Hotels.com
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 21/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
223 USD
193 USD
Avlida Hotel(Pafos)
138 USD
79 USD
Uwaga, okazja! 33% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 33% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (118 USD).

Corallia Beach Hotel Apartments(Pafos)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
82 USD
HotelsClick
784 USD
Cancelon
Uwaga, okazja! 30% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 30% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (1 114 USD).

Zrecenzowano 14 września 2016

Hotelik mały, jak na 2* przyzwoity. Pokój czysty, trafiliśmy akurat na taki zlokalizowany w tylnej części budynku, więc nie dokuczał nam aż tak bardzo hałas z pobliskich knajp (a są naprawdę blisko), największy minus: maluteńka łazienka, w której większa osoba chyba by nie była w stanie się obrócić. Brak windy utrudnia transport walizek (niestety uniemożliwia korzystanie z hotelu przez osoby niepełnosprawne). Śniadania skromne (bez szału, ale tak przecież wygląda continental breakfast). Obsługa hotelowa bardzo miła. z tyłu hotelu trochę miejsc parkingowych.
Jak na mój gust Pyramos jest ok, cena adekwatna do warunków. to dobry wybór dla młodych ludzi lub osób niewymagających, traktujących podczas wakacji hotel jako miejsce tylko do spania.

• Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Sabina M
Zrecenzowano 26 kwietnia 2016

Niestety nie miałam przyjemności spędzić pobytu w tym hotelu, gdyż okazało się, iż mojej opłaconej rezerwacji hotel nie ma. Nie wiem czyja to była wina, czy hotelu, czy pośrednika. To co niezwykle negatywnie mnie zaskoczyło to to, że w sytuacji, w której nie miałam gdzie spać, młoda pani recepcjonistka nie zrobiła kompletnie nic, aby mi pomóc. Nie wykazała żadnej troski, jaką potem otrzymałam w sąsiednim hotelu Daphne (ten szczerze polecam). Więcej zainteresowania moim losem wykazywał pan, który obsługiwał restaurację w Pyramos. Dla mnie nie tylko miejsce ma znaczenie, ale przede wszystkim ludzie, a ich najlepiej poznajemy w trudnych sytuacjach, a nie jak jest dobrze.

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Anna J
Zrecenzowano 12 marca 2016

Obsługa i lokalizacja obiektu bardzo dobra i godna polecenia. Niestety nie ma windy więc na wyższe kondygnacje trzeba wnosić walizki. Parking bezpłatny przy hotelu więc nie ma co się martwić o szukanie miejsca. Dość małe łazienki w pokojach

• Data pobytu: marzec 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, WojciechPatryk
Zrecenzowano 3 września 2015

• Data pobytu: sierpień 2015, podróż z ukochaną osobą
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
Zrecenzowano 10 sierpnia 2015

Niestety na całość opinii o hotelu wpływa fakt, że jestem zmuszona pisać reklamację dotyczącą zarezerwowanego pokoju. Bardzo się zdziwiliśmy, kiedy po przyjeździe zamiast pokoju trzyosobowego otrzymaliśmy pokój dwuosobowy z dostawką. Spaliśmy na trzech złączonych łózkach, a do szafy nie można było się dostać. Ani kierownictwo hotelu ani booking .com nie potrafili nam pomóc. Od kierownictwa hotelu nie usłyszeliśmy nawet słowa przepraszam. Jednym słowem mają bałagan w papierach skoro nie potrafią poprawnie dokonać rezerwacji dla 20 pokoi znajdujących się w hotelu. Dlatego niestety odradzam przyjazd tutaj, ponieważ może Was czekać niemiła niespodzianka.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje bardzo małe , a łazienka jeszcze mniejsza.
  • Data pobytu: sierpień 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Agnieszka Z