Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 22/07
Hotels.com
297 USD
281 USD
Uwaga, okazja! 18% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 18% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (342 USD).

Louis Ledra Beach(Pafos)
153 USD
141 USD
Hotels.com
  • Basen
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
224 USD
176 USD
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (198 USD).

Roman Boutique Hotel(Pafos)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 26/07
137 USD
76 USD
Expedia.com
Uwaga, okazja! 24% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 24% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (100 USD).

Corallia Beach Hotel Apartments(Pafos)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
82 USD
HotelsClick
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (92 USD).

788 USD
Cancelon
Uwaga, okazja! 34% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 34% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (1 200 USD).

Zrecenzowano 1 września 2017

Basen super ! Śniadania najgorsze obiady dobre a kolacja wyśmienita. Były atrakcje dla dzieci mini disco i brodzik.A dla dzieci trochę starszych Aquapark i basen, hotel ładny i zadbany pokoje bardzo ładne i czyste hotel godny polecenia

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, pantera8921
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: LauraBeachHotel, General Manager, Leonardo Laura Beach & Splash ResortOdpowiedź udzielona 8 września 2017

Dear Guest,

Many thanks for submitting your review on Tripadvisor. We are delighted to know you enjoyed almost every aspect of our hotel and services at the Laura Beach & Splash Resort and we thank you for your invaluable feedback, which will help us to know what we need to improve on going forward.

We hope to welcome you back to our hotel in the future.

Kind regards,
Andri Prokopiou-Mavrommati
General Manager

Zrecenzowano 10 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

zdrastvuite mi s svaim mujem dolgoe vremia iskali na deni odihati v aqua park , no kakta mi nasli v internete Laura hotel i resili poiti tuda. Mi priehali na vtaroi den shto kupits bileti, tama klasni paren nam pamotch s biletami s imia George, o pavioz nas v water park, katori udivitseln dlia nas nu on znal po russki, abisnil vsio, provda molodets paren. On nam skazal shto drugoi god vsio nova budets remont i dal nam kartouchku at general manager shtob priehati.

Spsibo George otlichni paren. Mi priedim drugoi god 100%.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, CarinaBermiva
Zrecenzowano 31 lipca 2017

Aquapark - SUPER, SUPER, SUPER! To był właśnie element wyboru miejsca wypoczynku.

Śniadania - były najsłabszymi posiłkami, obiady - smaczne i urozmaicone.
Kolacje: Były super! Codziennie inna kuchnia przewodnia i bogaty wybór. Do niczego nie można się przyczepić.

Napoje i alkohol: bardzo fajne drinki i wiele barów, do tego barmani mówiący po polsku
Goście to przede wszystkim brytyjczycy i rosjanie.

Obsługa: Recepcjonistka - Lucy jest Polką, kierowniczka ratowników - Pani Sabina też. Znajomość języka nie była więc potrzebna, bo wszystko można było z nimi załatwić. Wszyscy pracownicy, byli zaangażowani w swoją pracę i bardzo sympatyczni. Barmani przemili, Panie sprzątaczki dokładne, ratownicy weseli. Ogromnym plusem hotelu są ludziie, którzy tam pracują.

Data pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Aneta G
Zrecenzowano 6 lipca 2017

Chociaż sam hotel jest już trochę wysłużony, to w lipcu 2017 przeżyliśmy w nim prawdziwie 5-gwiazdkowe wakacje. Wszystko dzięki absolutnie fantastycznemu jedzeniu (dużo, smacznie i na czas; anielskie słodycze) i jeszcze lepszej obsłudze hotelowej (zaangażowani, profesjonalni, przesympatyczni). Szczerze polecamy!

• Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Daniel M
Zrecenzowano 18 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia. Polecam wszystkim, bardzo dużo atrakcji. Przez cały dzień animatorzy zajmują się gości wiele gier, zabaw itd najlepsi animatorzy m.in. Romario i Laura sprawiają że czujesz się jak u siebie, wśród rodziny i znajomych dużo zajęć , siatkówka plażowa, aqua gim, aqua dance, tenis stołowy, tańce, rozrywki i wiele innych, doskonałe animacje.  Zespół przez cały dzień ma coś dla dorosłych jak i małych pociech. Jest kilka basenów, aquapark, jacuzzi, siłownia, spa. W hotelu znajduje się piękny teren i dwa duże baseny.  Pracownicy hotelu są mili, przyjaźni i pomocni. Jedzenie jest bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, różnorodne potrawy, desery. Piękne pokoje z klimatyzacją, widok z pokoju na morze, cudowne widoki. Hotel znajduje się niedaleko centrum. Połączenia do centrum, portu, na plażę Coral Beach i inne bez problemu co kilkanaście minut jest bus wrażenia z urlopu niesamowite. Śmiało mogę polecić każdemu Cypr jako miejsce na urlop i oczywiście Hotel Laura Beach &Splash Resort jako miejsce odpoczynku. Hotel bardzo ładny, obsługa,ludzie, animatorzy przemili. Z chęcią jeszcze zawitam w te miejsce Spędzony tam czas minął w miłej atmosferze i zdecydowanie za szybko.❤

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Karolina K