“Szczerze polecamy”
Laona Restaurant — recenzja

Laona Restaurant
Nr 12 wśród 652 Restauracje (Pafos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 26 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Po pierwszej wizycie, wróciliśmy jeszcze 4 razy, smakowało wszystkim, moim córkom, żonie i mnie. Prosta uczta dla podniebienia, ciekawe dania, smaczna kuchnia cypryjska, przemiły personel i właściciel. Domowo i przepysznie. Cenowo przystępnie. Uwielbiam takie miejsca. Polecam

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, Franciszek T

Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Udało nam się zdążyć godzinę przed zamknięciem restauracji, poza wtorkiem i piątkiem zamykają o 16. Nasze szczęście! Chcieliśmy zjeść meze:) Właściciel przedstawił nam wszystkie dania, doradził w wyborze, podpowiedział że na 4 osoby dorosłe wystarczy zdecydowanie 3 porcje i miał rację. Bez problemu znalazło się też danie dla naszego 3-latka niejadka (ryż i gotowany kurczak), którego nie dołączono do rachunku. Przed głównymi daniami otrzymaliśmy 5 przystawek, następnie 5 wybranych przez dań ( polecamy wołowinę w winie) i na koniec smaczny deser. Dania bardzo dobre, miejsce urocze- w spokojnej,wąskiej uliczce- i przede wszystkim przemiła obsługa. Polecamy gorąco :)

Dziękujemy, izabelap854
Zrecenzowano 29 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne meze. Gościnny właściciel i miła obsługa. Stosunek jakości do ceny na 5 gwiazdek. O godzinie 15 nie ma problemu z miejscem.

1  Dziękujemy, _ukaszk360
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokalna kuchnia cypryjska w rodzinnej restauracji. Pyszne jedzenie, miła i przyjazna atmosfera. Przyjazne ceny.

Dziękujemy, 413tomasza
Zrecenzowano 29 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest w pięknej, cichej uliczce, część stolików stoi właśnie w niej. Właściciel bardzo gościnny, dba o atmosferę, cierpliwie tłumaczy zawiłości cypryjskiej kuchni...;)
Zamówiłyśmy Meze, wybór 5 tradycyjnych potraw. Przed daniami głównymi dostałyśmy 5 różnych przystawek, a po wszystkim ciasto gratis! Całość spokojnie zaspokoiłaby głod nawet dwóch rosłych mężczyzn. Wpadajcie tam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Anna S

Laona Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pafos, Paphos District

Byłeś(-aś) w Laona Restaurant? Podziel się wrażeniami!