“Nice atmosphere, local dishes”
Laona Restaurant — recenzja

Laona Restaurant
Nr 13 wśród 659 Restauracje (Pafos)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Dostawa, Rezerwacje
Zrecenzowano 24 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Lokalna kuchnia cypryjska w rodzinnej restauracji. Pyszne jedzenie, miła i przyjazna atmosfera. Przyjazne ceny.

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, 413tomasza

Zrecenzowano 29 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest w pięknej, cichej uliczce, część stolików stoi właśnie w niej. Właściciel bardzo gościnny, dba o atmosferę, cierpliwie tłumaczy zawiłości cypryjskiej kuchni...;)
Zamówiłyśmy Meze, wybór 5 tradycyjnych potraw. Przed daniami głównymi dostałyśmy 5 różnych przystawek, a po wszystkim ciasto gratis! Całość spokojnie zaspokoiłaby głod nawet dwóch rosłych mężczyzn. Wpadajcie tam!

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano 3 maja 2018

Świetna rodzinna restauracyjka z wspaniałym domowym jedzeniem. Wszystko było pyszne i tak domowe. Menue degustacyjne jest ogromne a kosztuje około 15E.
Jesli będziecie w pobliżu koniecznie musicie odwiedzić!!!

Termin wizyty: kwiecień 2018
Dziękujemy, B2844LGpiotrk
Zrecenzowano 6 listopada 2017

Przychodząc na miejsce trochę zaskoczyło nas to co zobaczyliśmy na miejscu, bo większość stolików była zarezerwowana. Na szczęście ostatni czekał na nas! Właściciel szczegółowo opisał nam każde z dań, z czego się składa oraz sposób jego przygotowania. Było to bardzo miłe. Jedzenie było na wysokim poziomie. Będąc w Pafos nie można tutaj nie być choć raz!

Termin wizyty: czerwiec 2017
Dziękujemy, PL_Rafael
Zrecenzowano 2 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Dobre miejsce na główny posiłek. Spokojna i miła atmosfera. Fajny i miły personel. Menu zmieniane sezonowo. Teraz najważniejsze jedzenie bardzo dobre ale inne niż w innych restauracjach serwujących meze np. w to konobi w larnace jest więcej grillowanego mięsa w laona jest natomiast mięso duszone i więcej warzyw. Taki sposób podania jest jednak bardzo fajnym pomysłem, gdzie wokół jest tylko grillowane mięso. Podsumowując dobre, tradycyjne jedzenie. Miejsce gdzie trzeba być i zjeść jeżeli ktoś jest w Pafos.

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Bartosz H

Laona Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pafos, Paphos District

Byłeś(-aś) w Laona Restaurant? Podziel się wrażeniami!