“Nieadekwatna cena do jakości ”
Dias Zeus — recenzja

Dias Zeus
Nr 28 wśród 668 Restauracje (Pafos)
Kuchnie: Grecka
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Ogródek, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zamówiliśmy talerz z owocami morza na dwie osoby za 38 EUR - niestety niesmaczny. Oprócz owoców morza na talerzu była panierowana ryba - mrożona i nie różniąca się niczym od paluszków rybnych. Za taką cenę spodziewaliśmy smaczniejszego jedzenia i lepszej jakości. Obsługa - zapytaliśmy czy możemy usiąść przy 4 osobowym stole, wiedzieliśmy ze zamówimy dużo jedzenia. Pomimo zupełnie pustej restauracji(!) kelnerka powiedziała ze możemy usiąść tylko przy 2.

Dziękujemy, M301XXmartan
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ΜΙΧΑΗΛ Τ, OWNER Dias/Zeus restaurant, Dias ZeusOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Thank you for the time you dedicated to your review.

Kindest Regards

Michael & Maria

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Polecam restauracje w 100%.Zjadłam tam najlepsza musake w życiu - miałam okazje próbować ja w różnych częściach Grecji i zdecydowanie ta była najlepsza.Obsługa na wysokim poziomie, Panie uśmiechnięte, życzliwe.Jedzenie przepyszne,solidne porcje, ceny przyzwoite.Restauracja bardzo klimatyczna, wnętrze typowo greckie. Szef restauracji jest Grekiem.Polecam :)

Dziękujemy, Ania S
Zrecenzowano 17 czerwca 2019

Świetna grecka kuchnia. Obsługa na najwyższym poziomie, a dania wprost przepyszne, do tego ten wystroj... polecam!

Dziękujemy, Gussia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ΜΙΧΑΗΛ Τ, OWNER Dias/Zeus restaurant, Dias ZeusOdpowiedź udzielona 28 sierpnia 2019

Thank you very much for your excellent comments and the five star rating.It will be a pleasure to see you again.

Kindest Regards
Michael & Maria

Zrecenzowano 10 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja posiada w menu dania tradycyjnej kuchni greckiej. Potrawy są bardzo pyszne, a obsługa uprzejma i na wysokim poziomie.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, gpasnik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: ΜΙΧΑΗΛ Τ, OWNER, Dias ZeusOdpowiedź udzielona 12 lutego 2019

We are happy to enjoy your meal in our restaurant.Is a pleasure to see you.Michael &Maria

Zrecenzowano 25 października 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja oferuje bardzo dobre jedzenie, porcje są duże i estetycznie podane.Obsługa miła i profesjonalna.Serdecznie polecam.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Arek R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vargos, Public Relations Manager, Dias ZeusOdpowiedź udzielona 29 października 2018

Thank you so much for the five star review and recommendation. We also appreciate your very positive comments about the food, service and staff. Thank you again.

Dias Zeus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Pafos, Paphos District

Byłeś(-aś) w Dias Zeus? Podziel się wrażeniami!